simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: User roles
lv: Lietotāja lomas
