simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस
