simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Add user
nn: Legg til brukar
