simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire
