simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: User !name already exists.
pl: Użytkownik !name już istnieje.

en: User roles
pl: Role użytkowników
