simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Add user
sq: Shto përdorues
