simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Add user
ta: பயனரை சேர்

en: User name
ta: பயனர் பெயர்
