simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: User Roles
tr: Kullanıcı Rolleri

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri
