simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش
