simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Add user
vi: Thêm người dùng

en: User name
vi: Tên người dùng

en: User Roles
vi: Vai trò người dùng
