Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Administration
cs: Administrace

en: none
cs: žádné

en: Check
cs: Šek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Public key
cs: Veřejný klíč
