Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: none
cy: dim

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Public key
cy: Allwedd cyhoeddus
