Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Status
et: Olek

en: Administration
et: Haldus

en: none
et: puudub

en: Check
et: Kontrolli

en: Configuration
et: Seadistus

en: User name
et: Kasutajanimi
