Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: none
eu: bat ere ez

en: Check
eu: Egiaztatu

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: User name
eu: Erabiltzaile izena
