Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Administration
fa: مدیریت

en: none
fa: هیچ

en: Check
fa: بررسی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: User name
fa: نام کاربری
