Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Administration
gl: Administración

en: none
gl: ningún

en: Check
gl: Comprobar

en: Configuration
gl: Configuración

en: User name
gl: Nome de usuario

en: missing
gl: perdido

en: Public key
gl: Clave pública
