Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Status
it: Stato

en: Administration
it: Amministrazione

en: none
it: nessuno

en: Check
it: Assegno

en: Configuration
it: Configurazione

en: User name
it: Nome utente

en: Public key
it: Chiave pubblica
