Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Administration
ja: 管理

en: none
ja: なし

en: Check
ja: 小切手

en: Configuration
ja: 環境設定

en: User name
ja: ユーザー名

en: Public key
ja: 公開鍵

en: User id
ja: ユーザーID
