Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ
