Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
