Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Administration
no: Administrasjon

en: none
no: ingen

en: Check
no: Sjekk

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: User name
no: Brukernavn

en: missing
no: manglende
