Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Administration
oc: Administracion

en: none
oc: pas cap

en: Check
oc: Verificar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: missing
oc: mancant

en: Public key
oc: Clau publica
