Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: none
pl: brak

en: Check
pl: Sprawdź

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: missing
pl: brakujące

en: Site URL
pl: URL strony

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: User id
pl: Id użytkownika
