Simple Sync (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: none
ta: இல்லை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: User name
ta: பயனர் பெயர்
