SimpleTest (7.x-2.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Logout
br: Digevreañ

en: Log out
br: Digevreañ

en: About
br: Diwar-benn

en: Processing test @num of @max - %test.
br: O tretañ prouad @num e-touez @max - %test

en: Collapse
br: Bihanaet
