SimpleTest (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Group
bs: Grupa

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Basic
bs: Obični

en: Role
bs: Uloga

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Results
bs: Rezultati
