SimpleTest (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Status
eo: Stato

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Username
eo: Uzantnomo

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Results
eo: Rezultoj
