SimpleTest (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Group
eu: Taldea

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: General
eu: Orokorra

en: Method
eu: Metodoa

en: Basic
eu: Basikoa

en: Role
eu: Rol

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Log in
eu: Sartu

en: Function
eu: Funtzioa

en: Logout
eu: Irten

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Log out
eu: Irten

en: Results
eu: Emaitzak

en: Testing
eu: Proba

en: Debug
eu: Araztu

en: Exception
eu: Salbuespen

en: Expand
eu: Zabaldu

en: Any
eu: Edozein

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Digest
eu: Laburpena

en: Email:
eu: Eposta:

en: @pass, @fail, and @exception
eu: @pass, @fail eta @exception

en: PHP DOMDocument class
eu: PHP DOMDocument klasea

en: All (@count)
eu: Guztiak (@count)

en: Return to list
eu: Zerrendara itzuli

en: Collapse
eu: Tolestu

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
eu: %type: !message %function-en (%file-ren %line-garren lerroan).
