SimpleTest (7.x-2.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Password
ga: Pasfhocal

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Log out
ga: Logáil amach
