SimpleTest (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Group
gu: સમૂહ

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Line
gu: લીટી

en: General
gu: સામાન્ય

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Role
gu: હોદો

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: Results
gu: પરિણામો

en: Exception
gu: અપવાદ

en: Any
gu: કોઈપણ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
