SimpleTest (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Status
is: Staða

en: E-mail
is: Netfang

en: Username
is: Notendanafn

en: Group
is: Hópur

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Test
is: Prófa

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: URL
is: vefslóð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Not found
is: Fannst ekki

en: General
is: Almennt

en: Basic
is: Einfalt

en: Role
is: Hlutverk

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Logout
is: Útskrá

en: Log out
is: Útskrá

en: Results
is: Niðurstöður

en: About
is: Um

en: Email:
is: Netfang:
