SimpleTest (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (126 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Group
jv: Grup

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Line
jv: Baris

en: General
jv: Umum

en: Method
jv: Metode

en: Basic
jv: Dasar

en: Role
jv: Parāgā

en: User login
jv: Login panganggo

en: Function
jv: Fungsi

en: Logout
jv: Metu

en: Log out
jv: Metu log

en: Results
jv: Kasilé

en: Testing
jv: Ujian

en: Exception
jv: Pengecualian

en: Expand
jv: Kembangna

en: HTTP authentication
jv: Pengenalan HTTP

en: Found the @submit button
jv: Nemokaké tombol @submit

en: Failed to set field @name to @value
jv: Gagal ngubah jeneng field @name marang @value

en: No temporary directories to remove.
jv: Ora ānā direktori sawetara kanggo dibuwang.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
jv: Lakokaké pangujian antarané inti Drupal lan modul aktif Sampéyan. Pengujian iki kanggo mestekaké yén kode situs Sampéyan mlaku kaya sing dikarepaké.

en: Any
jv: Sembarang

en: About
jv: Ngenani

en: Fail
jv: Gagal

en: No test results to display.
jv: Ora ānā kasil tés kanggo ditampilaké .

en: Created content type %type.
jv: Gawé  tipe kontén %type.

en: User created with name %name and pass %pass
jv: Panganggo uwis digawé nganggo jeneng %name lan sandhi %pass

en: Created permissions: @perms
jv: Gawé kawenangan: @perms

en: Invalid permission %permission.
jv: Kawenangan %permission ora sah.

en: Username field found.
jv: Field jeneng panganggo ditemokaké.

en: Password field found.
jv: Field password ora ditemokaké .

en: !method @url returned @status (!length).
jv: !method @url ngasilaké @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
jv: Kode valid HTML ketemu nang "@path"

en: Parsed page successfully.
jv: Sukses misahi kaca.

en: Found the requested form fields at @path
jv: Nemokaké field form penjalukan nang path

en: Did not find field by name @name
jv: Ora nemokaké field sing jenengé @name

en: Found field by id @id
jv: Nemokaké field sing id-né @id

en: Did not find field by id @id
jv: Ora nemokaké field sing id-né @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
jv: Tanggapan HTTP keliru !code, actual !curl_code

en: Tests
jv: Ujian

en: Run tests
jv: Lakoaké pengujian

en: Clean test environment
jv: Pengujian resik perangkat

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
jv: Mbuwang tabel nganggo ater-ater "simpletest" lan direktori sawetara sing ditinggalaké pangujian sing dadi rusak. Iki kudu digatekaké developer nalika nggawé  tes.

en: Clean environment
jv: Perangkat resik

en: No tests to display.
jv: Ora ānā pengujian sing ditampilaké .

en: @pass, @fail, and @exception
jv: @pass, @fail, lan @exception

en: No test(s) selected.
jv: Ora ana tes sing kepilih.

en: Processing test @num of @max - %test.
jv: Agi mroses tes @num sākā @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
jv: Diproses tes @num sākā @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
jv[0]: 1 lulus
jv[1]: @count lulus

en: 1 fail | @count fails
jv[0]: 1 gagal
jv[1]: @count gagal

en: 1 exception | @count exceptions
jv[0]: 1 pangecualian
jv[1]: @count pengecualian

en: PHP DOMDocument class
jv: Kelas PHP DOMDocument

en: Provides a framework for unit and functional testing.
jv: Nyediaknā framework kanggo nguji unit lan fungsi.

en: Created role of name: @name, id: @rid
jv: Gawé paraga jenengé: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
jv: Panganggo %name uwis sukses mlebu log.

en: Raw "@raw" found
jv: Raw "@raw" ketemu

en: Raw "@raw" not found
jv: Raw "@raw" ora ditemokaké

en: "@text" found
jv: "@text" ketemu

en: "@text" not found
jv: "@text" ora ditemokaké

en: Pattern "@pattern" found
jv: Pattern "@pattern" ketemu

en: Pattern "@pattern" not found
jv: Pattern "@pattern" ora ditemokaké

en: Checkbox field @id is checked.
jv: Field chekbox @id dicenthang.

en: Checkbox field @id is not checked.
jv: Field chekbox @id ora dicenthang.

en: Verbose message
jv: Pesen akéh isiné

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
jv: Pilih test utāwā kelompok test sing sampéyan arep lajuaké, lan klik <em>Nglakoaké test</em>.

en: All (@count)
jv: Kabèh (@count)

en: Pass (@count)
jv: Lulus (@count)

en: Fail (@count)
jv: Gagal (@count)

en: Return to list
jv: Mbalik nang daftar

en: Clear results after each complete test suite run
jv: Resikānā kasilé sawisé saben test lengkap sukses dilakoaké

en: Provide verbose information when running tests
jv: Nyediakaké informasi sing akèh nalikā nglakokaké tes

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
jv: Data sing akèh isiné bakal suwé dicetak ngganggo pawarta baku lan iki migunani kanggo métani program. Data sing akèh bakal dibusak antarané saben tes sing mlakuné apik. Output data sing akèh kuwi lengkap banget lan namung kudu dienggo nalikā proses métani program.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
jv: Setelan HTTP asli kudu dienggo karo peramban SimpleTest sajroning pangetesan. Migunani yén situs mbutuhaké keaslian HTTP dasar.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
jv: @pass, @fail, @exception, lan @debug

en: The test run did not successfully finish.
jv: Pengujian iki ora rampung kanthi sukses.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
jv: Pengresik kasil dipaténi lan tabel kasil tes ora bisa diresiki.

en: No leftover tables to remove.
jv: Ora ānā bekas table sing dibuwang.

en: 1 debug message | @count debug messages
jv[0]: 1 métani pesen
jv[1]: @count métani pesen

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
jv[0]: Mbuwang 1 kasil tes.
jv[1]: Mbuwang @count kasil tes.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
jv[0]: Mbuwang 1 tabel.
jv[1]: Mbuwang @count tabel.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
jv[0]: Mbuwang 1 direktori sawetara.
jv[1]: Mbuwang @count direktori sawetara.

en: Test result
jv: Kasilé tés

en: View result of tests.
jv: Nonton kasil tes.

en: Value @value is TRUE.
jv: Biji @value kuwi TRUE.

en: Value @value is FALSE.
jv: Biji @value kuwi FALSE.

en: Value @value is NULL.
jv: Biji @value kuwi NULL.

en: Value @value is not NULL.
jv: Biji @value kuwi dudu NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
jv: Biji @first padha karo biji @second.

en: Value @first is not equal to value @second.
jv: Biji @first ora padha karo biji @second.

en: Value @first is identical to value @second.
jv: Biji @first mémper karo biji @second.

en: Value @first is not identical to value @second.
jv: Biji @first ora mémper karo biji @second.

en: The test did not complete due to a fatal error.
jv: Pangujian ora komplit dilakokaké nganti ana kaluputan mbebayani.

en: Link with label %label found.
jv: Pranala nganggo label %label ditemokna.

en: Link with label %label not found.
jv: Pranala nganggo label %label ora ditemokna.

en: Link containing href %href found.
jv: Pranala isiné href %href ditemokna.

en: No link containing href %href found.
jv: Ora ana pranala isiné href %href ditemokna.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
jv: Pranala klik %label (@url_target) saka @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
jv: Opsi @option kanggo field @id dipilih.

en: Option @option for field @id is not selected.
jv: Opsi @option kanggo field @id ora dipilih.

en: GSS negotiate
jv: Negosiasi GSS

en: Any safe
jv: Saben aman

en: Running tests
jv: Nglakokaké tes

en: Administer tests
jv: Ngelola pangujian

en: The test run finished in @elapsed.
jv: Pangujian rampung nang @elapsed.

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
jv: Gunaknā tombol <em>Perkakas pembersih</em> kanggo ngresiki berkas sawetara lan tabel-tabel.

en: PHP open_basedir restriction
jv: Watesan PHP open_basedir

en: Collapse
jv: Nyusut

en: The HTML ID %id is unique.
jv: Kode ID HTML %id kudu unik.

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
jv: Kaluputan teks ditemokaké nang @field kanggo pesen email: "@expected".

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
jv[0]: 1 e-mail uwis dikirim sakjroning pengujian.
jv[1]: @count e-mail uwis dikirim sakjroning pengujian.

en: Current URL is @url.
jv: URL saiki yakuwi @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
jv: Judhul kaca @actual iki padha karo @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
jv: Judhul kaca @actual iki ora pada karo @unexpected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
jv: Tanggapan HTTP ora dikarepaké !code, asliné !curl_code
