SimpleTest (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (147 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Group
km: ក្រុម

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Line
km: ជួរ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Role
km: តួនាទី

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Log in
km: ចូល

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: Logout
km: ចេញ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Log out
km: ចេញ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Exception
km: ករណី​លើក​លែង

en: Expand
km: ពង្រីក

en: HTTP authentication
km: ការ​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​របស់ HTTP

en: Found the @submit button
km: រក​ឃើញ​ប៊ូតុង​ @submit ​

en: Failed to set field @name to @value
km: បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​កំណត់​វាល​ @name ​ទៅ​ជា​ @value

en: No temporary directories to remove.
km: គ្មាន​ថត​បណ្ដោះអាសន្ន​ដែល​ត្រូវ​យកចេញ​ឡើយ ។

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
km: ធ្វើ​ការ​សាកល្បង​ទល់​នឹង​ចំណុច​សំខាន់​របស់​ Drupal ​និង​ម៉ូឌុល​សកម្ម​របស់​អ្នក​  ។ ការ​សាក​ល្បង​ទាំងនេះ ធានា​បាន​ថា​កូដ​តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក នឹង​ដំណើរការ​ដូច​ដែល​បាន​កំណត់ ។

en: Any
km: ណា​មួយ

en: About
km: អំពី

en: Pass
km: ហុច

en: Fail
km: បរាជ័យ

en: No test results to display.
km: គ្មា​ន​លទ្ធផល​សាក​ល្បង​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​ទេ​ ។

en: Uses
km: ប្រើ

en: Digest
km: របាយ​ការណ៍​សង្ខេប

en: Email:
km: អ៊ីមែល ៖

en: Created content type %type.
km: បាន​បង្កើត​ប្រភេទ​ %type មាតិកា ។

en: User created with name %name and pass %pass
km: អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​បង្កើត​ជា​មួយ​ឈ្មោះ​ %name និង​ហុច​ %pass

en: Created permissions: @perms
km: សិទ្ធ​ដែល​បាន​បង្កើត​ ៖ @perms

en: Invalid permission %permission.
km: សិទ្ធិ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ %permission ។

en: Username field found.
km: បាន​រក​ឃើញ​វាល​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​ ។

en: Password field found.
km: បាន​រក​ឃើញ​វាល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ ។

en: !method @url returned @status (!length).
km: !method @url បាន​ត្រឡប់​ @status (!length) ។

en: Valid HTML found on "@path"
km: បាន​រក​ឃើញ  HTML មិ​ន​ត្រឹម​ត្រូវ​លើ​ "@path"

en: Parsed page successfully.
km: បាន​ញែក​ទំព័រ​ដោយ​ជោគ​ជ័យ​ ។

en: Found the requested form fields at @path
km: បាន​រក​ឃើញ​វាល​សំណុំ​បែប​បទ​ដែល​ស្នើ​នៅ​ @path

en: Found field by name @name
km: បាន​រក​ឃើញ​វាល​តាម​ឈ្មោះ​ @name

en: Did not find field by name @name
km: មិន​បាន​រក​ឃើញ​វាល​តាម​ឈ្មោះ​ @name

en: Found field by id @id
km: បាន​រក​ឃើញ​វាល​តាម​លេខ​សម្គាល់​ @id

en: Did not find field by id @id
km: មិន​បាន​រក​ឃើញ​វាល​តាម​លេខ​សម្គាល់​ @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
km: ចម្លើយ​តប​ HTTP ​ដែល​បាន​រំពឹង​ !code   !curl_code ជាក់​ស្តែង

en: Tests
km: សាក​ល្បង

en: Run tests
km: សាក​ល្បង​ដំណើរ​ការ

en: Clean test environment
km: បរិស្ថាន​សាក​ល្បង​ស្អាត

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
km: យក​តារាង​ដែល​មាន​បុព្វបថ​ថា​ "simpletest" និង​ថត​បណ្តោះ​អាសន្ន​ដែល​សល់​ពី​ការ​សាក​ល្បង​ដែល​បាន​គាំង​ចេញ​ ។ វា​គឺ​សម្រាប់​តែ​អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍​ នៅ​ពេល​ដែល​បង្កើត​ការសាក​ល្បង​ប៉ុណ្ណោះ​ ។

en: Clean environment
km: បរិស្ថាន​ស្អាត

en: No tests to display.
km: គ្មាន​ការ​សាក​ល្បង​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​ទេ ។

en: @pass, @fail, and @exception
km: @pass, @fail, និង​ @exception

en: No test(s) selected.
km: គ្មាន​ការ​សាក​ល្បង​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ទេ ។

en: Processing test @num of @max - %test.
km: ដំណើរ​ការ​សាក​ល្បង​ @num នៃូ​ @max - %test ។

en: @name: @summary
km: @name ៖ @summary

en: Processed test @num of @max - %test.
km: បាន​ដំណើរ​ការ​សាក​ល្បង​ @num ​នៃ​ @max - %test ។

en: 1 pass | @count passes
km[0]: សម្រេច​ ១

en: 1 fail | @count fails
km[0]: បរាជ័យ ១

en: 1 exception | @count exceptions
km[0]: ករណី​លើក​លែង​ ១

en: PHP DOMDocument class
km: ថ្នាក់ PHP DOMDocument

en: Provides a framework for unit and functional testing.
km: ផ្តល់​នូវ​គ្រោង​ការណ៍​សម្រាប់​ឯកតា និងការ​សាក​ល្បង​ជា​មុខងារ ។

en: Created role of name: @name, id: @rid
km: បាន​បង្កើត​តួនាទី​របស់​ឈ្មោះ ៖ @name, id ៖ @rid

en: User %name successfully logged in.
km: អ្នក​ប្រើ​ %name ​បាន​ចូល​ដោយ​ជោគ​ជ័យ​ ។

en: Raw "@raw" found
km: បាន​រក​ឃើញដើម​ "@raw"

en: Raw "@raw" not found
km: រក​មិន​ឃើញ​ដើម​ "@raw"

en: "@text" found
km: បាន​រក​ឃើញ "@text"

en: "@text" not found
km: រក​មិន​ឃើញ "@text"

en: Pattern "@pattern" found
km: បាន​រក​ឃើញ​លំនាំ​ "@pattern"

en: Pattern "@pattern" not found
km: រក​មិន​ឃើញ​លំនាំ​ "@pattern"

en: Checkbox field @id is checked.
km: បាន​ធីក​វាល​ប្រអប់​ធីក​ @id ។

en: Checkbox field @id is not checked.
km: មិន​បាន​ដាក់​ធីក​វាល​ប្រអប់​ធីក​ @id ​។

en: Verbose message
km: សារ​បរិយាយ

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
km: ជ្រើស​​សាក​ល្បង​ ​ឬ​ក្រុម​សាក​ល្បង​ដែល​អ្នក​ចង់​ដំណើរ​ការ​ រួច​ចុច​លើ​ <em>ដំណើរ​ការ​សាក​ល្បង</em> ។

en: All (@count)
km: (@count) ទាំង​អស់

en: Pass (@count)
km: (@count) ជោគ​ជ័យ

en: Fail (@count)
km: (@count) បរាជ័យ

en: Return to list
km: ត្រឡប់​ទៅ​បញ្ជី

en: Clear results after each complete test suite run
km: ជម្រះ​លទ្ធ​ផល​បន្ទាប់​ពី​​​បញ្ចប់​​ដំណើរ​ការឈុត​សាក​ល្បង​​រួច

en: Provide verbose information when running tests
km: ផ្តល់​ព័ត៌មាន​បរិយាយ​ នៅ​ពេល​ដំណើរ​ការ​សាក​ល្បង​

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
km: ទិន្នន័យ​បរិយាយ​នឹង​ត្រូវ​បាន​បោះ​ពុម្ព​មក​ជា​មួយការ​បញ្ជាក់​​ស្តង់​ដារ​ និង​​មាន​ប្រយោជន៍​បំផុត​សម្រាប់​ការ​បំបាត់​កំហុស​ ។ ទិន្នន័យ​បរិយាយ​នឹង​ត្រូវ​បាន​លុប​រវាង​ពេល​នៃ​ការ​ដំណើរឈុត​សាក​ល្បង​នីមួយ​ៗ​ ។ លទ្ធ​ផល​ទិន្នន័យបរិយាយ​មាន​ភាព​លម្អិត​បំផុត ហើយ​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ នៅ​ពេល​បំបាត់​កំហុស​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
km: ការ​កំណត់​ការ​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ HTTP ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ដោយ​កម្មវិធី​រុក​រក​ SimpleTest ​អំឡុង​ពេល​ធ្វើ​ការ​សាក​ល្បង​ ។ មាន​ប្រយោជន៍​បំផុត​ នៅ​ពេល​តំបន់​បណ្តាញ​ទាម​ទារ​ការ​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ HTTP ​ជា​ចម្បង​ ។

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
km: @pass, @fail, @exception, និង​ @debug

en: The test run did not successfully finish.
km: ដំណើរ​ការ​សាក​ល្បង​មិន​បាន​បញ្ចប់​ដោយ​ជោគ​ជ័យ​ទេ ។

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
km: ជម្រះ​​លទ្ធផល​ត្រូវ​បាន​បិទ ហើយ​តារាង​លទ្ធផល​សាក​ល្បងនឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​ជម្រះ​ទេ​ ។

en: No leftover tables to remove.
km: គ្មាន​តារាង​នៅ​សល់​ត្រូវ​យក​ចេញ​ទេ​ ។

en: 1 debug message | @count debug messages
km[0]: សារ​បំបាត់​កំហុស​ ១

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
km[0]: បាន​យក​លទ្ធផល​សាក​ល្បង​ ១ ចេញ ។

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
km[0]: បាន​យក​តារាង​នៅ​សល់​ ១ ចេញ ។

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
km[0]: បាន​យក​ថត​បណ្តោះ​អាសន្ន​ ១​ ចេញ ។

en: Test result
km: លទ្ធផល​សាក​ល្បង

en: View result of tests.
km: មើល​លទ្ធផល​សាក​ល្បង ។

en: Value @value is TRUE.
km: @value ​តម្លៃ​ពិត ។

en: Value @value is FALSE.
km: @value ​តម្លៃ​មិន​ពិត​ ។

en: Value @value is NULL.
km: @value ​តម្លៃ​ទទេ ។

en: Value @value is not NULL.
km: @value ​តម្លៃ​មិន​ទទេ ។

en: Value @first is equal to value @second.
km: តម្លៃ​ @first ​ស្មើ​នឹងតម្លៃ​​ @second ។

en: Value @first is not equal to value @second.
km: តម្លៃ​ @first ​មិន​ស្មើ​នឹង​តម្លៃ​ @second ។

en: Value @first is identical to value @second.
km: តម្លៃ​ @first ​ដូច​នឹង​តម្លៃ​ @second ។

en: Value @first is not identical to value @second.
km: តម្លៃ​ @first ​មិន​ដូច​តម្លៃ​ @second ។

en: The test did not complete due to a fatal error.
km: ការ​សាក​ល្បង​មិន​ទាន់​បាន​បញ្ចប់​ទេ ដោយ​សារ​មាន​កំហុស​ធ្ងន់​ធ្ងរ ។

en: Link with label %label found.
km: បាន​រក​ឃើញ​តំណ​ដែល​មាន​ %label ស្លាក ។

en: Link with label %label not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​តំណ​ដែល​មាន​​ %label ​ស្លាក​ ។

en: Link containing href %href found.
km: បាន​រក​ឃើញ​តំណ​ដែល​មាន​  %href href ។

en: No link containing href %href found.
km: រក​មិន​ឃើញ​តំណ​ដែល​មាន​ %href href ។

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
km: បាន​ចុច​តំណ​ %label (@url_target) ពី​ @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
km: @option ជម្រើស​សម្រាប់​ @id វាល​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស ។

en: Option @option for field @id is not selected.
km: @option ​ជម្រើស​សម្រាប់​ @id ​វាល​មិន​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ទេ ។

en: By default SimpleTest will clear the results after they have been viewed on the results page, but in some cases it may be useful to leave the results in the database. The results can then be viewed at <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. The test ID can be found in the database, simpletest table, or kept track of when viewing the results the first time. Additionally, some modules may provide more analysis or features that require this setting to be disabled.
km: តាម​លំនាំ​ដើម​ SimpleTest នឹង​ជម្រះ​លទ្ធផល​បន្ទាប់​ពី​ពួក​វា​ត្រូវ​បាន​មើលនៅ​លើ​ទំព័រ​លទ្ធផល​ ប៉ុន្តែ​ក្នុង​ករណី​ខ្លះ​ វា​អាច​មាន​ប្រយោជន៍​បំផុត​ក្នុង​ការ​ទុក​លទ្ធផលនៅ​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ ។ បន្ទាប់​មក​ លទ្ធផល​អាច​ត្រូវ​បាន​មើល​នៅ​ <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em> ។ លេខ​សម្គាល់​ការ​សាក​ល្បង​អាច​ត្រូវ​បាន​រក​ឃើញ​នៅ​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ តារាង​សាមញ្ញ​បំផុត​ ឬ​បន្ត​តាម​ដាន​ នៅ​ពេល​មើល​លទ្ធផល​ជា​លើក​ដំបូង ។ ជាង​នេះ​ទៀត ម៉ូឌុល​ខ្លះ​អាច​ផ្តល់​ការ​វិភាគ​ច្រើន​ជាង​នេះ​ ឬផ្តល់​​លក្ខណ​ពិសេសដែល​ទាម​ទារ​ឲ្យ​បិទ​ការ​កំណត់​នេះ​ ។

en: GSS negotiate
km: ការ​ដូរ GSS

en: Any safe
km: សុវត្ថិភាព​ណា​មួយ

en: The Testing module provides a framework for running automated unit tests. It can be used to verify a working state of Drupal before and after any code changes, or as a means for developers to write and execute tests for their modules. For more information, see the online handbook entry for <a href="@simpletest">Testing module</a>.
km: ម៉ូឌុល​សាក​​ល្បង​ផ្តល់​នូវ​គ្រោង​សម្រាប់​ដំណើរ​ការ​ការ​សាក​ល្បង​អង្គភាព​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ ។ វា​អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ដើម្បី​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ស្ថានភាព​ដំណើរ​ការ​របស់​ Drupal ពីមុន​ និង​ក្រោយ​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​កូដ​ណា​មួយ​ ឬ​ជា​មធ្យោបាយ​សម្រាប់​អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍​សរសេរ​ និង​ប្រតិបត្តិការ​សាក​ល្បង​សម្រាប់​ម៉ូឌុល​របស់​ពួក​គេ ។ ចំពោះ​ព័ត៌មាន​បន្ថែម សូម​មើល​សៀវ​ភៅ​លើ​បណ្តាញ​អំពី​ <a href="@simpletest">ការ​សាក​ល្បង​ម៉ូឌុល​</a> ។

en: Running tests
km: ដំណើរ​ការ​ការ​សាក​ល្បង

en: Visit the <a href="@admin-simpletest">Testing page</a> to display a list of available tests. For comprehensive testing, select <em>all</em> tests, or individually select tests for more targeted testing. Note that it might take several minutes for all tests to complete. For more information on creating and modifying your own tests, see the <a href="@simpletest-api">Testing API Documentation</a> in the Drupal handbook.
km: ទស្សនា​ <a href="@admin-simpletest">ទំព័រ​សាក​ល្បង​</a> ​ដើម្បី​បង្ហាញ​បញ្ជី​សាក​ល្បង​ដែល​មាន​ ។ ចំពោះ​ការ​សាក​ល្បង​ដ៏ទូលំទូលាយ​ ជ្រើស​ការ​សាក​ល្បង​ <em>ទាំង​អស់​</em> ​ឬ​ជ្រើស​ការ​សាក​ល្បង​នីមួយ​ៗ​សម្រាប់​ការ​សាក​ល្បង​ជា​គោល​ដៅ​បន្ថែម ។ ចំណាំ​ថា​វា​អាច​ចំណាយ​ពេល​ត្រឹម​បីបួន​នាទី​សម្រាប់​បញ្ចប់​ការ​សាក​ល្បង​ទាំង​អស់​ ។ ចំពោះ​ព័ត៌មាន​បន្ថែម​ស្តី​ពី​ការ​បង្កើត​ និង​កែប្រែ​ការ​សាក​ល្បង​របស់​អ្នក​ផ្ទាល់​ សូម​មើល​ <a href="@simpletest-api">ឯកសារ​ API  នៃ​ការ​សាកល្បង​</a> ក្នុង​សៀវភៅ​របស់​ Drupal ​។

en: After the tests run, a message will be displayed next to each test group indicating whether tests within it passed, failed, or had exceptions. A pass means that the test returned the expected results, while fail means that it did not. An exception normally indicates an error outside of the test, such as a PHP warning or notice. If there were failures or exceptions, the results will be expanded to show details, and the tests that had failures or exceptions will be indicated in red or pink rows. You can then use these results to refine your code and tests, until all tests pass.
km: បន្ទាប់​ពី​ដំណើរការ​ការ​សាក​ល្បង​រួច​ សារ​នឹងត្រូវ​បង្ហាញ​នៅ​ក្បែរ​ក្រុម​សាក​ល្បង​នីមួយ​ៗ​ដែល​ចង្អុល​បង្ហាញ​ថា​តើ​ការ​សាក​ល្បង​នៅ​ក្នុង​វា​បាន​ទទួល​ជោគ​ជ័យ បរាជ័យ ឬ​មាន​ការ​លើក​លែង​ឬ​អត់​ ។ ជោគ​ជ័យ​មាន​ន័យ​ថា​ការ​សាក​ល្បង​ត្រឡប់នូវ​​លទ្ធផលដែល​រំពឹង​ទុក​ រីឯ​បរាជ័យ​មាន​ន័យ​ថា​វា​មិន​បាន​ត្រឡប់​លទ្ធផល​ដែល​រំពឹង​ទុក​ទេ ។ ការ​លើក​លែង​ជា​ធម្មតា​បង្ហាញ​ថា​កំហុស​ស្ថិត​នៅ​ខាង​ក្រៅ​ការ​សាក​ល្បង ដូច​ជា​ការ​ព្រមាន ឬ​ការ​ជូន​ដំណឹង​ PHP ​។ បើ​មាន​ការ​បរាជ័យ ឬ​ការ​លើក​​លែង​ លទ្ធផល​នឹងត្រូវ​បាន​​ពង្រីកដើម្បី​បង្ហាញ​សេចក្តី​លម្អិត ហើយ​ការ​សាក​ល្បង​ដែល​មានបរាជ័យ​ ឬ​ការ​លើក​លែង​នឹង​ត្រូវ​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​ជួរ​ដេក​ពណ៌ក្រហម ឬ​ស៊ីជម្ពូ​ ។ បន្ទាប់​មក​អ្នក​អាច​ប្រើ​លទ្ធ​ផល​ទាំង​នេះ​ ដើម្បីធ្វើ​ឲ្យ​កូដ និង​ការ​សាក​ល្បង​របស់​អ្នក​ប្រសើរ​ឡើង​ រហូត​ដល់​ការ​សាក​ល្បង​ទាំង​អស់​ទទួល​បាន​ជោគ​ជ័យ​ ។

en: Administer tests
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​សាក​ល្បង

en: The test run finished in @elapsed.
km: ដំណើរ​ការ​សាក​ល្បង​បាន​បញ្ចប់​នៅ​ក្នុង​ @elapsed ។

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
km: ប្រើ​ប៊ូតុង​ <em>បរិស្ថាន​ស្អាត​</em> ​ដើម្បី​សំអាត​ឯកសារ និង​តារាង​បណ្តោះ​អាសន្ន​ ។

en: The testing framework requires the PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restriction to be disabled. Check your webserver configuration or contact your web host.
km: គ្រោង​សាក​​ល្បង​ទាម​ទារ​ឲ្យបិទ​ការ​ដាក់​កម្រិត​  <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> PHP ។ ត្រួត​ពិនិត្យ​ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បណ្តាញ​ ឬ​ទំនាក់​ទំនង​ម៉ាស៊ីន​បណ្តាញ​របស់​អ្នក​ ។

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
km: កា​រសាកល្បង​គ្រោងការណ៍​មិនអាច​ត្រូ​វបានដំឡើង​បានទេ ពីព្រោះ​បណ្ណាល័យ PHP <a href="@curl_url">cURL</a> មិន​អាច​ប្រើ​បាន ។

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@hash_url">hash</a> extension is disabled.
km: ការ​សាកល្បង​គ្រោងការណ៍​មិនអាច​ត្រូវ​បាន​ដំឡើង​បាន​ទេ ពីព្រោះផ្នែក​បន្ថែម PHP <a href="@hash_url">hash</a> ត្រូវ​បាន​បិទ ។

en: PHP open_basedir restriction
km: កា​រដាក់​កម្រិត PHP open_basedir

en: Collapse
km: វេញ

en: The testing framework requires the DOMDocument class to be available. Check the configure command at the <a href="@link-phpinfo">PHP info page</a>.
km: គ្រោង​ការសាក​ល្បង​ទាម​ទារ​ឲ្យ​មាន​ថ្នាក់​ឯកសារ​ DOM ។ ពិនិត្យ​មើល​ពាក្យ​បញ្ជា​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​នៅ​ <a href="@link-phpinfo">ទំព័រ​ព័ត៌មាន​ PHP</a> ។

en: The HTML ID %id is unique.
km: លេខ​សម្គាល់ HTML %id គឺ​ប្លែក​ខុសគ្នា ។

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
km: បាន​រក​ឃើញ​អត្ថបទ​ដែល​រំពឹង​ក្នុង @field របស់​សារ​អ៊ីមែល ៖ "@expected" ។

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
km[0]: អ៊ីមែល ១ ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ អំឡុង​ពេល​សាកល្បង​នេះ ។
km[1]: អ៊ីមែល @count ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ អំឡុង​ពេល​សាកល្បង​នេះ ។

en: Current URL is @url.
km: URL បច្ចុប្បន្ន​គឺ @url ។

en: Page title @actual is equal to @expected.
km: ចំណងជើង​ទំព័រ @actual គឺ​ស្មើ​នឹង @expected ។

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
km: ចំណងជើង​ទំព័រ @actual គឺ​មិន​ស្មើ​នឹង @unexpected ទេ ។

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
km: ចម្លើយ​តប​របស់ HTTP មិន​បាន​រំពឹង !code, !curl_code ជាក់ស្ដែង

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
km: %type ៖ !message ក្នុង %function (ជួរ %line នៃ %file) ។

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
km: ក្របខ័ណ្ឌ​សាកល្បង ត្រូវការ​ដែន​កំណត់​អង្គ​ចងចាំ PHP យ៉ាងហោចណាស់ %memory_minimum_limit ។ តម្លៃ​បច្ចុប្បន្ន​គឺ %memory_limit ។ <a href="@url">ធ្វើ​តាម​ជំហាន​ទាំងនេះ ដើម្បី​បន្ត</a> ។
