SimpleTest (7.x-2.0) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ
