SimpleTest (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Basic
mn: Үндсэн

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Browser
mn: Хөтөч

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Exception
mn: Дүрэм бус тохиолдол

en: @pass, @fail, and @exception
mn: @pass, @fail болон @exception

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
mn: @pass, @fail, @exception болон @debug
