SimpleTest (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Username
my: အမည်

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Results
my: ရလဒ်

en: About
my: အကြောင်း

en: Email:
my: အီးမေးလ် -

en: Current URL is @url.
my: လက်ရှိ URL  လိပ်စာမှာ @url ဖြစ်ပါသည်။
