SimpleTest (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (143 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Group
nl: Groep

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Line
nl: Lijn

en: General
nl: Algemeen

en: Method
nl: Methode

en: Basic
nl: Basis

en: Role
nl: Rol

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Log in
nl: Inloggen

en: Function
nl: Functie

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Results
nl: Resultaten

en: Testing
nl: Tests

en: Exception
nl: Uitzondering

en: Expand
nl: Uitklappen

en: HTTP authentication
nl: HTTP-authenticatie

en: -n/a-
nl: -niet beschikbaar-

en: Found the @submit button
nl: Gevonden, de @submit knop

en: Failed to set field @name to @value
nl: Het was niet mogelijk om van veld @name @value te maken

en: No temporary directories to remove.
nl: Geen tijdelijke mappen om te verwijderen.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
nl: Tests uitvoeren op de basismodules van Drupal en ingeschakelde eigen modules. Met deze tests kunt u controleren of de code van uw site werkt zoals bedoeld.

en: Any
nl: Elke

en: About
nl: Over

en: Remote
nl: Op afstand

en: Pass
nl: Geslaagd

en: Fail
nl: Niet geslaagd

en: No test results to display.
nl: Geen testresultaten om weer te geven.

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Digest
nl: Kort verslag

en: Email:
nl: E-mail:

en: Created content type %type.
nl: Het inhoudstype %type is aangemaakt.

en: User created with name %name and pass %pass
nl: De gebruiker met de naam %name en het wachtwoord %pass is aangemaakt

en: Created permissions: @perms
nl: De rechten: @perms zijn aangemaakt.

en: Invalid permission %permission.
nl: Niet de juiste rechten %permission.

en: Username field found.
nl: Het veld gebruikersnaam is gevonden.

en: Password field found.
nl: Het veld wachtwoord is gevonden.

en: !method @url returned @status (!length).
nl: !method @url geeft @status (!length) terug.

en: Valid HTML found on "@path"
nl: Geldige HTML code gevonden in "@path"

en: Parsed page successfully.
nl: De pagina is goed verwerkt.

en: Found the requested form fields at @path
nl: De opgevraagde formuliervelden zijn gevonden op @path

en: Found field by name @name
nl: Veld gevonden op de naam @name

en: Did not find field by name @name
nl: Geen velden gevonden met de naam @name

en: Found field by id @id
nl: Veld gevonden met het id '@id'

en: Did not find field by id @id
nl: Veld met id '@id'  niet gevonden

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
nl: HTTP-reactie verwachtte !code, feitelijk !curl_code

en: Run tests
nl: Tests uitvoeren

en: Clean test environment
nl: Testomgeving opruimen

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
nl: De tabellen met het voorvoegsel 'simpletest' en de tijdelijke mappen die na gecrashte tests zijn achtergebleven verwijderen. Dit is bedoeld voor ontwikkelaars bij het bouwen van tests.

en: Clean environment
nl: Opschonen

en: No tests to display.
nl: Geen tests om weer te geven.

en: @pass, @fail, and @exception
nl: @pass, @fail en @exception

en: No test(s) selected.
nl: Geen test(s) geselecteerd.

en: Processing test @num of @max - %test.
nl: Test @num van @max - %test wordt uitgevoerd.

en: Processed test @num of @max - %test.
nl: Test @num van @max - %test is uitgevoerd.

en: 1 pass | @count passes
nl[0]: 1 gelukt
nl[1]: @count gelukt

en: 1 fail | @count fails
nl[0]: 1 niet gelukt
nl[1]: @count niet gelukt

en: 1 exception | @count exceptions
nl[0]: 1 uitzondering
nl[1]: @count uitzonderingen

en: PHP DOMDocument class
nl: PHP DOMDocument-klasse

en: Provides a framework for unit and functional testing.
nl: Biedt een raamwerk voor unit- en functionele testen.

en: Created role of name: @name, id: @rid
nl: De rol met de naam @name en id: @rid is aangemaakt.

en: User %name successfully logged in.
nl: Gebruiker %name is succesvol ingelogd.

en: Raw "@raw" found
nl: Raw "@raw" gevonden

en: Raw "@raw" not found
nl: Raw "@raw" niet gevonden

en: "@text" found
nl: '@text' gevonden

en: "@text" not found
nl: "@text" niet gevonden

en: Pattern "@pattern" found
nl: Patroon "@pattern" gevonden

en: Pattern "@pattern" not found
nl: Patroon '@pattern' niet gevonden

en: Checkbox field @id is checked.
nl: Keuzevakje @id is aangevinkt.

en: Checkbox field @id is not checked.
nl: Keuzevakje @id is niet aangevinkt.

en: Verbose message
nl: Uitgebreid bericht

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
nl: Kies de test(s) of testgroep(en) die u wilt uitvoeren, klik daarna op <em>Tests uitvoeren</em>.

en: All (@count)
nl: Allemaal (@count)

en: Pass (@count)
nl: Geslaagd (@count)

en: Fail (@count)
nl: Mislukt (@count)

en: Return to list
nl: Terugkeren naar lijst

en: Clear results after each complete test suite run
nl: Verwijder de resultaten na de volledig uitgevoerde testen

en: Provide verbose information when running tests
nl: Geeft uitgebreide informatie bij het uitvoeren van tests

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
nl: De uitgebreide gegevens zullen worden weergegeven met de toegepaste controle en kunnen gebruikt worden bij foutzoeken. De uitgebreide gegevens worden iedere keer dat de tests worden uitgevoerd gewist. Uitgebreide gegevens bevatten zeer veel informatie en dienen alleen tijdens foutzoeken te worden gebruikt.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
nl: HTTP-authenticatie-instellingen die de SimpleTest-browser gebruikt bij het testen. Nuttig wanneer de site basale HTTP-authenticatie vereist.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
nl: @pass, @fail, @exception en @debug

en: The test run did not successfully finish.
nl: De uitvoering van de test is niet succesvol afgerond.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
nl: De testresultaten worden niet opgeschoond omdat de 'resultaten wissen' optie is uitgeschakeld.

en: No leftover tables to remove.
nl: Er zijn geen tabellen om te verwijderen.

en: 1 debug message | @count debug messages
nl[0]: 1 debug-bericht
nl[1]: @count debug-berichten

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
nl[0]: 1 testresultaat verwijderd.
nl[1]: @count testresultaten verwijderd.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
nl[0]: 1 achtergebleven tabel verwijderd.
nl[1]: @count achtergebleven tabellen verwijderd.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
nl[0]: 1 tijdelijke map verwijderd.
nl[1]: @count tijdelijke mappen verwijderd.

en: Test result
nl: Testresultaat

en: View result of tests.
nl: Testresultaten weergeven.

en: Value @value is TRUE.
nl: De waarde @value is TRUE.

en: Value @value is FALSE.
nl: De waarde @value is FALSE.

en: Value @value is NULL.
nl: De waarde @value is NULL.

en: Value @value is not NULL.
nl: De waarde @value is not NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
nl: De waarde @first is gelijk aan de waarde @second.

en: Value @first is not equal to value @second.
nl: De waarde @first is niet gelijk aan de waarde @second.

en: Value @first is identical to value @second.
nl: De waarde @first is identiek aan de waarde @second.

en: Value @first is not identical to value @second.
nl: De waarde @first is niet gelijk aan de waarde @second.

en: The test did not complete due to a fatal error.
nl: De test is niet voltooid omdat er een fatale fout is opgetreden.

en: Link with label %label found.
nl: Link met het label %label gevonden.

en: Link with label %label not found.
nl: Link met het label @label niet gevonden.

en: Link containing href %href found.
nl: Link die de href @href bevat gevonden.

en: No link containing href %href found.
nl: Geen link die de href @href bevat gevonden.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
nl: Aangeklikte link %label (@url_target) van @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
nl: Selectierondje @option voor veld @id is geselecteerd.

en: Option @option for field @id is not selected.
nl: Selectierondje @option voor veld @id is niet geselecteerd.

en: By default SimpleTest will clear the results after they have been viewed on the results page, but in some cases it may be useful to leave the results in the database. The results can then be viewed at <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. The test ID can be found in the database, simpletest table, or kept track of when viewing the results the first time. Additionally, some modules may provide more analysis or features that require this setting to be disabled.
nl: SimpleTest ruimt gewoonlijk de resultaten op nadat deze op de resultatenpagina zijn bekeken. In sommige gevallen kan het nuttig zijn de resultaten in de database te laten staan. Zo kunnen de resultaten vervolgens worden bekeken op <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. Het test-ID vindt u in de simpletest tabel in de database, of u noteert het wanneer u de resultaten bekijkt. Let op: Sommige modules kunnen analyses of mogelijkheden bieden waarvoor deze instelling uitgeschakeld dient te worden.

en: GSS negotiate
nl: GSS-onderhandeling

en: Any safe
nl: Elke veilige

en: The Testing module provides a framework for running automated unit tests. It can be used to verify a working state of Drupal before and after any code changes, or as a means for developers to write and execute tests for their modules. For more information, see the online handbook entry for <a href="@simpletest">Testing module</a>.
nl: De Testing-module bevat een raamwerk voor het uitvoeren van geautomatiseerde unit-testen. Het kan gebruikt worden om de werking van Drupal te controleren voor en na het wijzigen van code. Ook kan het gebruikt worden door ontwikkelaars om testen voor hun modules te schrijven en uit te voeren.

en: Running tests
nl: Tests worden uitgevoerd

en: Visit the <a href="@admin-simpletest">Testing page</a> to display a list of available tests. For comprehensive testing, select <em>all</em> tests, or individually select tests for more targeted testing. Note that it might take several minutes for all tests to complete. For more information on creating and modifying your own tests, see the <a href="@simpletest-api">Testing API Documentation</a> in the Drupal handbook.
nl: Bezoek de pagina <a href="@admin-simpletest">Testen</a> voor een lijst van beschikbare tests. Voor een uitgebreide test selecteert u <em>alle</em>. Voor een meer gerichte test selecteert u individuele testen. Let op: het kan enkele minuten duren om alle testen uit te voeren. Lees voor meer informatie over het maken van uw eigen tests de online documentatie van de <a href="@simpletest-api">Testing API</a>.

en: After the tests run, a message will be displayed next to each test group indicating whether tests within it passed, failed, or had exceptions. A pass means that the test returned the expected results, while fail means that it did not. An exception normally indicates an error outside of the test, such as a PHP warning or notice. If there were failures or exceptions, the results will be expanded to show details, and the tests that had failures or exceptions will be indicated in red or pink rows. You can then use these results to refine your code and tests, until all tests pass.
nl: Na het uitvoeren van de testen, wordt naast elke testgroep een bericht geplaatst dat aangeeft of de testen geslaagd zijn, mislukt of dat er uitzonderingen zijn opgetreden. 'Geslaagd' betekent dat de test de verwachte resultaten opleverde, terwijl 'Mislukt' betekent dat dit niet zo was. Een 'Uitzondering' geeft meestal aan dat er een ander soort fout is opgetreden, zoals een PHP-waarschuwing of PHP-melding. Als er fouten of uitzonderingen zijn opgetreden, worden uitgebreide resultaten getoond met daarin details van de test. Deze resultaten worden in een roze of rode regel getoond. U kunt de testresultaten gebruiken om de code en de tests te verbeteren, totdat alle tests slagen.

en: Administer tests
nl: Tests beheren

en: The test run finished in @elapsed.
nl: De uitvoering van de test duurde @elapsed.

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
nl: Gebruik de <em>Opschonen</em> knop om tijdelijke bestanden en tabellen te verwijderen.

en: The testing framework requires the PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restriction to be disabled. Check your webserver configuration or contact your web host.
nl: Het test-raamwerk gaat er van uit dat de PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restrictie uitgeschakeld is. Controleer de webserverinstellingen of neem contact op met uw provider.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
nl: Het test-raamwerk kon niet worden geïnstalleerd omdat de PHP <a href="@curl_url">cURL</a> bibliotheek niet beschikbaar is.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@hash_url">hash</a> extension is disabled.
nl: Het test-raamwerk kon niet worden geïnstalleerd omdat de PHP <a href="@hash_url">hash</a> extensie uitgeschakeld is.

en: PHP open_basedir restriction
nl: PHP restrictie open_basedir

en: Collapse
nl: Inklappen

en: The testing framework requires the DOMDocument class to be available. Check the configure command at the <a href="@link-phpinfo">PHP info page</a>.
nl: Het test-raamwerk vereist dat de DOMDocument-class beschikbaar is. Bekijk het configuratiecommando op de pagina <a href="@link-phpinfo">PHP info</a>.

en: The HTML ID %id is unique.
nl: Het HTML ID %id is uniek.

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
nl: Verwachte tekst in @field van het e-mailbericht gevonden: "@expected"

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
nl[0]: 1 e-mail is verstuurd tijdens deze test.
nl[1]: @count e-mails werden verstuurd tijdens deze test.

en: Current URL is @url.
nl: De huidige URL is @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
nl: Paginatitel @actual is hetzelfde als @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
nl: Paginatitel @actual is niet hetzelfde als @unexpected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
nl: Onverwachte HTTP-response !code. Eigenlijk !curl_code

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
nl: %type: !message in %function (regel %line van %file).

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
nl: Het testframework vereist een PHP-geheugenlimiet van minimaal %memory_minimum_limit. De huidige geheugenlimiet is %memory_limit. <a href="@url">Volg deze stappen om door te gaan</a>.
