SimpleTest (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ
