SimpleTest (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Group
si: සමූහය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Basic
si: මූලික
