SimpleTest (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (133 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Group
sk: Skupina

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Line
sk: Riadok

en: General
sk: Všeobecné

en: Method
sk: Metóda

en: Basic
sk: Základné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Function
sk: Funkcia

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Results
sk: Výsledky

en: Testing
sk: Testovanie

en: Debug
sk: Ladenie

en: Exception
sk: Výnimka

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: HTTP authentication
sk: HTTP autentifikácia

en: Found the @submit button
sk: Nájdené @submit tlačidlo

en: Failed to set field @name to @value
sk: Nepodarilo sa zmeniť pole @name na @value

en: No temporary directories to remove.
sk: Žiadne dočasné adresáre na odstránenie.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
sk: Spustite testy jadra Drupalu a vašich aktívnych modulov. Tieto testy pomáhajú zistiť či kód vašej stránky funguje tak, ako bol navrhnutý.

en: Any
sk: Akékoľvek

en: About
sk: Informácie o

en: Pass
sk: Úspešné

en: Fail
sk: Zlyhanie

en: No test results to display.
sk: Žiadne vysledky testu k zobrazeniu.

en: Uses
sk: Používa

en: Created content type %type.
sk: Typ obsahu %type bol vytvorený.

en: User created with name %name and pass %pass
sk: Bol vytvorený používateľ s menom %name a heslo %pass

en: Created permissions: @perms
sk: Vytvorené oprávnenia: %perms

en: Invalid permission %permission.
sk: Neplatné oprávnenie %permission.

en: Username field found.
sk: Pole Používateľ nájdené.

en: Password field found.
sk: Pole Heslo nájdené.

en: !method @url returned @status (!length).
sk: !method @url vrátila @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
sk: Nájdené validné HTML na "@path"

en: Parsed page successfully.
sk: Stránka úspešne analyzovaná.

en: Found the requested form fields at @path
sk: Nájdená požiadavka z polí na @path

en: Found field by name @name
sk: Nájdené pole podľa mena @name

en: Did not find field by name @name
sk: Nenájdené pole podľa mena @name

en: Found field by id @id
sk: Nájdené pole podľa id @id

en: Did not find field by id @id
sk: Nenájdené pole podľa id @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
sk: Očakávaná HTTP odpoveď !code, aktuálna !curl_code

en: Tests
sk: Testy

en: Run tests
sk: Spustiť testy

en: Clean test environment
sk: Vyčistiť testovacie prostredie

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
sk: Odstrániť tabuľky s predponou "simpletest" a dočasných adresárov, ktoré zostali po nedokončených testoch. Je to určené pre vývojárov, ak vytvárajú testy.

en: Clean environment
sk: Vyčistiť prostredie

en: No tests to display.
sk: Žiadne testy k zobrazeniu.

en: @pass, @fail, and @exception
sk: @pass, @fail, a @exception

en: No test(s) selected.
sk: Žiaden test(y) nebol(i) vybraté.

en: Processing test @num of @max - %test.
sk: Spracovávanie testu @num z @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
sk: Spracované @num z @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
sk[0]: 1 úspešný priebeh
sk[1]: @count úspešné priebehy
sk[2]: @count úspešných priebehov

en: 1 fail | @count fails
sk[0]: 1 zlyhanie
sk[1]: @count zlyhania
sk[2]: @count zlyhaní

en: 1 exception | @count exceptions
sk[0]: 1 výnimka
sk[1]: @count výnimky
sk[2]: @count výnimiek

en: PHP DOMDocument class
sk: Trieda PHP DOMDocument

en: Provides a framework for unit and functional testing.
sk: Poskytuje framework pre unit a funkcionálne testovanie.

en: Created role of name: @name, id: @rid
sk: Vytvorená kategória používateľov s menom: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
sk: Používateľ %name úspešne prihlásený.

en: "@text" found
sk: "@text" nájdený

en: "@text" not found
sk: "@text" nenájdený

en: Pattern "@pattern" found
sk: Vzorka "@pattern" nájdená

en: Pattern "@pattern" not found
sk: Vzorka "@pattern" nenájdená

en: Checkbox field @id is checked.
sk: Zaškrtávacie pole @id je zaškrtnuté.

en: Checkbox field @id is not checked.
sk: Zaškrtávacie pole @id nie je zaškrtnuté.

en: Verbose message
sk: Detailná správa

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
sk: Vyberte jeden alebo viac testov alebo testovacích skupín, ktoré chcete spustiť a kliknite na <em>Spustiť testy</em>.

en: All (@count)
sk: Všetky (@count)

en: Pass (@count)
sk: Prešli (@count)

en: Fail (@count)
sk: Zlyhali (@count)

en: Return to list
sk: Vrátiť do zoznamu

en: Clear results after each complete test suite run
sk: Vymazať výsledky po každom behu testovacej sady

en: Provide verbose information when running tests
sk: Poskytnúť podrobné informácie počas behu testov

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
sk: @pass, @fail, @exception, a @debug

en: The test run did not successfully finish.
sk: Test nebol úspešne dokončený.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
sk: Zmazanie výsledkov je zakázané a preto tabuľka s výsledkami testov nebude vymazaná.

en: No leftover tables to remove.
sk: Žiadne prebytočné tabuľky pre odstránenie.

en: 1 debug message | @count debug messages
sk[0]: 1 ladiaca správa
sk[1]: @count ladiace správy
sk[2]: @count ladiacich správ

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
sk[0]: Odstránený 1 testovací výsledok.
sk[1]: Odstránené @count testovacie výsledky.
sk[2]: Odstránených @count testovacích výsledkov.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
sk[0]: Odstránená 1 prebytočná tabuľka.
sk[1]: Odstránené @count prebytočné tabuľky.
sk[2]: Odstránených @count prebytočných tabuliek.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
sk[0]: Odstránený 1 dočasný adresár.
sk[1]: Odstránené @count dočasné adresáre.
sk[2]: Odstránených @count dočasných adresárov.

en: Test result
sk: Testovací výsledok

en: View result of tests.
sk: Zobraziť výsledok testov.

en: Value @value is TRUE.
sk: Hodnota @value je TRUE.

en: Value @value is FALSE.
sk: Hodnota @value je FALSE.

en: Value @value is NULL.
sk: Hodnota @value je NULL.

en: Value @value is not NULL.
sk: Hodnota @value nie je NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
sk: Hodnota @first je rovná hodnote @second.

en: Value @first is not equal to value @second.
sk: Hodnota @first nie je rovná hodnote @second.

en: Value @first is identical to value @second.
sk: Hodnota @first je identická hodnote @second.

en: Value @first is not identical to value @second.
sk: Hodnota @first nie je identická hodnote @second.

en: The test did not complete due to a fatal error.
sk: Test nebol úspešne ukončený kvôli kritickej chybe.

en: Link with label %label found.
sk: Odkaz s popisom %label nájdený.

en: Link with label %label not found.
sk: Odkaz s popisom %label nenájdený.

en: Link containing href %href found.
sk: Odkaz obsahujúci href %href nájdený.

en: No link containing href %href found.
sk: Odkaz obsahujúci href %href nenájdený.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
sk: Kliknutý odkaz %label (@url_target) z @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
sk: Voľba @option pre pole @id je vybratá.

en: Option @option for field @id is not selected.
sk: Voľba @option pre pole @id nie je vybratá.

en: Any safe
sk: ľubovoľný bezpečný

en: Running tests
sk: Spúšťanie testov

en: Administer tests
sk: Spravovať testy

en: The test run finished in @elapsed.
sk: Beh testu ukončený za @elapsed.

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
sk: Použite tlačidlo <em>Vyčistiť prostredie</em> pre odstránenie dočasných súborov a tabuliek.

en: The testing framework requires the PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restriction to be disabled. Check your webserver configuration or contact your web host.
sk: Testovací framework vyžaduje vypnuté obmedzenie PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a>. Skontrolujte vašu konfiguráciu webservera alebo kontaktujte vášho poskytovateľa webhostingu.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
sk: Testovací framework nebolo možné nainštalovať, pretože PHP knižnica <a href="@curl_url">cURL</a> nie je k dispozícii.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@hash_url">hash</a> extension is disabled.
sk: Testovací framework nemohol byť naištalovaný, pretože PHP rozšírenie <a href="@hash_url">hash</a> je vypnuté.

en: PHP open_basedir restriction
sk: Obmedzenie PHP open_basedir

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: The testing framework requires the DOMDocument class to be available. Check the configure command at the <a href="@link-phpinfo">PHP info page</a>.
sk: Testovací framework vyžaduje DOMDocument triedu. Skontrolujte konfiguračný príkaz na <a href="@link-phpinfo">PHP info stránke</a>.

en: The HTML ID %id is unique.
sk: HTML ID %id je unikátne.

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
sk: Našiel sa očakávaný text v poli @field e-mailovej správy: "@expected".

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
sk[0]: Počas tohto testu bol odoslaný 1 e-mail.
sk[1]: Počas tohto testu boli odslané @count e-maily.
sk[2]: Počas tohto testu bolo odslaných @count e-mailov.

en: Current URL is @url.
sk: Aktuálne URL je @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
sk: Nadpis stránky @actual je rovnaký ako @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
sk: Nadpis stránky @actual nie je rovnaký ako @unexpected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
sk: Neočakávaná HTTP odpoveď !code, aktuálna !curl_code

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
sk: %type: !message v %function (riadok %line z %file).

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
sk: Testovací framework vyžaduje PHP memory limit najmenej %memory_minimum_limit. Aktuálna hodnota je %memory_limit. <a href="@url">Pokračujte pomocou tohto návodu</a>.
