SimpleTest (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (49 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Group
sl: Skupina

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Unknown
sl: Neznan

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Line
sl: Vrstica

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Basic
sl: Osnovno

en: User login
sl: Prijava

en: Log in
sl: Prijava

en: Function
sl: Funkcija

en: Logout
sl: Odjava

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Results
sl: Rezultati

en: Testing
sl: Testiranje

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Exception
sl: Izjema

en: Expand
sl: Razširi

en: HTTP authentication
sl: HTTP avtentikacija

en: -n/a-
sl: -n/d-

en: Found the @submit button
sl: Najden @submit gumb

en: Failed to set field @name to @value
sl: Ni uspelo nastaviti polja @name v @value

en: No temporary directories to remove.
sl: Ni začasnih map za odstranitev.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
sl: Poženite teste v Drupal jedru in aktivnih modulih. Ti testi pomagajo ohranjati delovanje kode, kot je bilo namenjeno.

en: Any
sl: Katerokoli

en: About
sl: O modulu

en: Pass
sl: Uspeh

en: Fail
sl: Neuspeh

en: No test results to display.
sl: NI rezultatov testov za prikaz.

en: Uses
sl: Uporablja

en: Digest
sl: Povzetek

en: Email:
sl: E-naslov:

en: Created content type %type.
sl: Ustvarjen je bil tip vsebine %type.

en: User created with name %name and pass %pass
sl: Ustvarjen je bil uporabnik z imenom %name in geslom %pass

en: Created permissions: @perms
sl: Ustvarjena so bila dovoljenja: @perms

en: Invalid permission %permission.
sl: Neveljavno dovoljenje %permission.

en: Username field found.
sl: Polje za uporabniško ime je bilo najdeno.
