SimpleTest (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: URL
sq: Adresa URL

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Log out
sq: Dalja

en: Results
sq: Rezultatet

en: Expand
sq: Shpalos

en: About
sq: Informacione

en: Clean test environment
sq: Pastro ambientin e testimit

en: Clean environment
sq: Pastro ambientin

en: @pass, @fail, and @exception
sq: @pass, @fail, dhe @exception

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
sq: %type: !message në %function (rreshti %line i %file).
