SimpleTest (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Role
sr: Улога

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Log in
sr: Пријави се

en: Log out
sr: Одјави се
