SimpleTest (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Message
ta: தகவல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்
