SimpleTest (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Not found
th: ไม่พบ

en: General
th: ทั่วไป

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Results
th: ผลลัพท์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Provides a framework for unit and functional testing.
th: ให้กรอบสำหรับหน่วยและการทดสอบการทำงาน

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
th: %type: !message ใน %function (บรรทัด %line ของ %file)
