SimpleTest (7.x-2.1) - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Group
ast: Grupu

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Line
ast: Llinia

en: General
ast: Xeneral

en: Method
ast: Métodu

en: Basic
ast: Básicu

en: Role
ast: Rol

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Log in
ast: Entrar

en: Function
ast: Función

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Browser
ast: Restolador

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Results
ast: Resultaos

en: Testing
ast: Prebes

en: PHP DOMDocument class
ast: Clase PHP DOMDocument

en: PHP open_basedir restriction
ast: Restrición de PHP open_basedir
