SimpleTest (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol

en: User login
az: Loqin
