SimpleTest (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (147 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Group
bo: ཁག

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Line
bo: ཕྲེང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Function
bo: བྱེད་ནུས

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Exception
bo: དམིགས་བསལ་ཅན

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: HTTP authentication
bo: HTTP བདེན་དཔང

en: Found the @submit button
bo: མཐེབ་@submit་རྙེད་པ

en: Failed to set field @name to @value
bo: གནས་ཁོངས་@name་ལ་@value་སྒྲིག་མ་ཐུབ།

en: No temporary directories to remove.
bo: བསུབ་དགོས་པའི་གནས་སྐབས་ཀྱི་འཇུག་སྣོད་མེད་པ།

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
bo: Drupal ཡི་ནང་སྙིང་དང་སྤྱོད་བཞིན་པའི་མ་དཔེ་ལ་ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ། འདིས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ནང་སྙིང་དེ་ཡང་དག་པའི་སྒོ་ནས་འཁོར་རྒྱུག་བྱེད་ཐུབ་པར་ཚོད་ལྟ་བྱེད་ཐུབ།

en: Any
bo: གང་རུང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Pass
bo: ལེགས་འགྲུབ

en: Fail
bo: མ་འགྲུབ་པ

en: No test results to display.
bo: སྟོན་དགོས་པའི་ཚོད་ལྟའི་མཇུག་འབྲས་མེད།

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Digest
bo: Digest གསང་ཡིག

en: Email:
bo: གློག་ཡིག

en: Created content type %type.
bo: ནང་དོན་རིགས་%type་གསར་འཛུགས་བྱས་པ།

en: User created with name %name and pass %pass
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དང་གསང་གྲངས་%pass་གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: Created permissions: @perms
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་སྤྱོད་དབང་། @perms

en: Invalid permission %permission.
bo: ཕན་ནུས་མེད་པའི་སྤྱོད་དབང་%permission།

en: Username field found.
bo: སྤྱོད་མཁན་མིང་གི་གནས་ཁོངས་རྙེད་པ།

en: Password field found.
bo: གསང་གྲངས་ཀྱི་གནས་ཁོངས་རྙེད་པ།

en: !method @url returned @status (!length).
bo: !method @url་ནས་@status་འབྱོར་བ། (!length)

en: Valid HTML found on "@path"
bo: @path་ཐོག་ཏུ་ནུས་ལྡན་གྱི་HTML རྙེད་པ

en: Parsed page successfully.
bo: དྲ་ངོས་དབྱེ་ཞིབ་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་སོང་།

en: Found the requested form fields at @path
bo: @path་ཐོག་ཏུ་རེ་ཞུ་རེའུ་མིག་གི་གནས་ཁོངས་རྙེད་པ

en: Did not find field by name @name
bo: མིང་ལ་@name་ཟེར་བའི་གནས་ཁོངས་མ་རྙེད

en: Found field by id @id
bo: ཨང་རྟགས་@id་ཡིན་པའི་གནས་ཁོངས་རྙེད་པ

en: Did not find field by id @id
bo: ཨང་རྟགས་@id་ཡིན་པའི་གནས་ཁོངས་མ་རྙེད

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
bo: རེ་འདོད་བྱས་པའི་HTTP ལན་ནི་!code་ཡིན་པ་དང་དངོས་སུ་འབྱོར་བ་ནི་!curl_code་རེད།

en: Tests
bo: ཚོད་ལྟ

en: Run tests
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད

en: Clean test environment
bo: ཚོད་ལྟའི་ཁོར་ཡུག་གཙང་སེལ་བྱེད

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
bo: སྟབས་བདེའི་ཚོད་ལྟ་ཞེས་སྔོན་དུ་བཏགས་ཡོད་པའི་རེའུ་མིག་དང་ཚོད་ལྟ་བྱེད་འཕྲོ་ཤོར་བའི་རྗེས་ཤུལ་གྱི་གནས་སྐབས་འཇུག་སྣོད་བཅས་སུབ་རྒྱུ་ཡིན། འདི་ནི་གསར་སྤེལ་མཁན་གྱི་ཚོད་ལྟ་བྱེད་ཆེད་དུ་བཟོས་པ་ཡིན།

en: Clean environment
bo: ཁོར་ཡུག་གཙང་སེལ་བྱེད

en: No tests to display.
bo: འཆར་རྒྱུའི་ཚོད་ལྟ་མེད།

en: @pass, @fail, and @exception
bo: @pass་དང་@fail། @exception།

en: No test(s) selected.
bo: ཚོད་ལྟ་གང་ཡང་བདམས་མེད།

en: Processing test @num of @max - %test.
bo: ཚོད་ལྟ་%test་@max་ནས་@num་བྱེད་བཞིན་ཡོད།

en: @name: @summary
bo: @name། @summary

en: Processed test @num of @max - %test.
bo: ཚོད་ལྟ་%test་@max་ནས་@num་བྱས་ཟིན།

en: 1 pass | @count passes
bo[0]: ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་བ་@count

en: 1 fail | @count fails
bo[0]: མ་འགྲུབ་པ་@count

en: 1 exception | @count exceptions
bo[0]: དམིགས་བསལ་ཅན་@count

en: PHP DOMDocument class
bo: PHP DOMDocument སྒྲིག་རིམ

en: Provides a framework for unit and functional testing.
bo: སྡེ་ཚན་གྱི་ཚོད་ལྟ་དང་བྱེད་ནུས་ཀྱི་ཚོད་ལྟ་ཡི་སྒྲོམ་གཞི་འདོན་སྤྲོད་བྱེད་པ།

en: Created role of name: @name, id: @rid
bo: འགན་ནུས་ཀྱི་མིང་@name་དང་ཨང་རྟགས་@rid་གསར་འཛུགས་བྱས་པ

en: User %name successfully logged in.
bo: སྤྱོད་མཁན་%name་ལེགས་འགྲུབ་ངང་ནང་འཇུག་བྱས་ཟིན།

en: Raw "@raw" found
bo: Raw @raw་རྙེད་པ

en: Raw "@raw" not found
bo: Raw @raw་མ་རྙེད

en: "@text" found
bo: @text་ཞེས་པ་རྙེད་འདུག

en: "@text" not found
bo: @text་ཞེས་པ་མ་རྙེད

en: Pattern "@pattern" found
bo: ཡིག་དཔེ་@pattern་ཞེས་པ་རྙེད་འདུག

en: Pattern "@pattern" not found
bo: ཡིག་དཔེ་@pattern་ཞེས་པ་མ་རྙེད

en: Checkbox field @id is checked.
bo: འདེམས་སྒྲོམ་@id་ལ་གདམ་རྟགས་བརྒྱབ་ཟིན།

en: Checkbox field @id is not checked.
bo: འདེམས་སྒྲོམ་@id་ལ་གདམ་རྟགས་བརྒྱབ་མེད།

en: Verbose message
bo: རྒྱས་བཤད་ཀྱི་ཆ་འཕྲིན

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བྱེད་དགོས་པའི་ཚོད་ལྟ་གདམ་པ་དང་ཡང་ན་ཚོད་ལྟའི་ཁག་བདམས་ནས་<em>ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ</em>་ལ་རྡེབ་དགོས

en: All (@count)
bo: སྡོམ་པས༼@count༽

en: Pass (@count)
bo: ལེགས་འགྲུབ༼@count༽

en: Fail (@count)
bo: མ་འགྲུབ་པ༼@count༽

en: Return to list
bo: མིང་ཐོ་ལ་ཕྱིར་ལོག

en: Clear results after each complete test suite run
bo: ཚོད་ལྟ་ཁག་རེ་་བྱས་རྗེས་མཇུག་འབྲས་གཙང་སེལ་བྱེད་པ

en: Provide verbose information when running tests
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་དུས་ཆ་འཕྲིན་རྒྱས་པ་འདོན་སྤྲོད་བྱེད

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
bo: རྒྱས་བཤད་ཀྱི་གཞི་གྲངས་ནི་ཚད་ལྡན་གྱི་གསལ་འདེབས་དང་མཉམ་དུ་འཆར་རྒྱུ་ཡིན་པ་དང་། དེ་སྐྱོན་སེལ་བའི་སྐབས་སུ་དགོས་མཁོ་ཆེ། རྒྱས་བཤད་ཀྱི་གཞི་གྲངས་དག་ཁག་རེ་རེ་ཚོད་ལྟ་བྱས་ཚར་རྗེས་བསུབ་རྒྱུ་ཡིན། རྒྱས་བཤད་ཀྱི་གཞི་གྲངས་ནི་ཧ་ཅང་ཞིབ་ཕྲ་བའི་ཆ་འཕྲིན་ཡིན་པས་སྐྱོན་སེལ་དུས་ཁོ་ན་བེད་སྤྱོད་བྱེད་དགོས།

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
bo: སྟབས་བདེའི་ཚོད་ལྟ་བྱེད་དུས་སྤྱོད་དགོས་པའི་HTTP བདེན་དཔང་གི་སྒྲིག་འགོད་དེ། དྲ་ཚིགས་ལ་སྤྱི་བཏང་གི་HTTP བདེན་དཔང་བྱེད་དུས་དགོས་མཁོ་ཆེ།

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
bo: @pass་དང་@fail། @exception། @debug།

en: The test run did not successfully finish.
bo: ཚོད་ལྟ་དེ་ལེགས་འགྲུབ་ངང་མཇུག་སྒྲིལ་མ་ཐུབ།

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
bo: མཇུག་འབྲས་གཙང་སེལ་ནུས་མེད་བཟོས་ཡོད་པས་ཚོད་ལྟ་མཇུག་འབྲས་ཀྱི་རེའུ་མིག་གཙང་སེལ་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: No leftover tables to remove.
bo: བསུབ་དགོས་པའི་རེའུ་མིག་ལྷག་མི་འདུག

en: 1 debug message | @count debug messages
bo[0]: སྐྱོན་སེལ་བའི་བརྡ་འཕྲིན་@count་བཅས་ཡོད།

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
bo[0]: ཚོད་ལྟ་@count་ཡི་མཇུག་འབྲས་སུབ་ཚར།

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
bo[0]: རེའུ་མིག་ལྷག་མ་@count་སུབ་ཚར།

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
bo[0]: གནས་སྐབས་ཀྱི་དཀར་ཆག་@count ་སུབ་ཚར།

en: Test result
bo: ཚོད་ལྟའི་མཇུག་འབྲས

en: View result of tests.
bo: ཚོད་ལྟའི་མཇུག་འབྲས་ལ་ལྟ་ཞིབ་བྱེད་པ།

en: Value @value is TRUE.
bo: ཐོབ་གྲངས་@value ནི་༼TRUE༽འགྲིག་འདུག

en: Value @value is FALSE.
bo: ཐོབ་གྲངས་@value་ནི་༼FALSE༽ནོར་འདུག

en: Value @value is NULL.
bo: ཐོབ་གྲངས་@value་ནི་༼NULL༽སྟོང་བ་ཡིན།

en: Value @value is not NULL.
bo: ཐོབ་གྲངས་@value་ནི༼NULL༽སྟོང་བ་མིན་པ།

en: Value @first is equal to value @second.
bo: ཐོབ་གྲངས་@first་དང་@second་གཉིས་འདྲ་མཉམ་ཡིན།

en: Value @first is not equal to value @second.
bo: ཐོབ་གྲངས་@first་དང་@second་གཉིས་འདྲ་མཉམ་མིན།

en: Value @first is identical to value @second.
bo: ཐོབ་གྲངས་@first་དང་@second་གཉིས་གཅིག་མཚུངས་ཡིན།

en: Value @first is not identical to value @second.
bo: ཐོབ་གྲངས་@first་དང་@second་གཉིས་གཅིག་མཚུངས་མིན།

en: The test did not complete due to a fatal error.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཚབ་ཆེན་ཞིག་གི་རྐྱེན་གྱིས་ཚོད་ལྟ་ལེགས་གྲུབ་མ་ཐུབ།

en: Link with label %label found.
bo: ཁ་བྱང་ལ་%label་ཞེས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་རྙེད་པ།

en: Link with label %label not found.
bo: ཁ་བྱང་ལ་%label་ཞེས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་མ་རྙེད།

en: Link containing href %href found.
bo: href %href ཡོད་པའི་སྦྲེལ་ཐག་རྙེད་པ།

en: No link containing href %href found.
bo: href %href ཡོད་པའི་སྦྲེལ་ཐག་མ་རྙེད།

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
bo: @url_before་ནས་%label ༼@url_target༽་ཞེས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་ལ་མནན་ཟིན་པ

en: Option @option for field @id is selected.
bo: གནས་ཁོངས་@id་ལ་གདམ་ཚན་@option་བདམས་ཟིན།

en: Option @option for field @id is not selected.
bo: གནས་ཁོངས་@id་ལ་གདམ་ཚན་@option་བདམས་མེད།

en: By default SimpleTest will clear the results after they have been viewed on the results page, but in some cases it may be useful to leave the results in the database. The results can then be viewed at <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. The test ID can be found in the database, simpletest table, or kept track of when viewing the results the first time. Additionally, some modules may provide more analysis or features that require this setting to be disabled.
bo: སྔར་ཡོད་དུ། མཇུག་འབྲས་ལ་བལྟས་ཚར་རྗེས་སྟབས་བདེའི་ཚོད་ལྟ་ཡིས་ཚོད་ལྟའི་མཇུག་འབྲས་གཙང་སེལ་བྱེད་ངེས། ཡིན་ཡང་སྐབས་རེར་དེ་དག་གྲངས་མཛོད་དུ་བཞག་ན་རྗེས་སུ་ཕན་ཐོགས་ཡོད་སྲིད། དེ་འདྲ་བྱས་ན་མཇུག་འབྲས་དེ་<em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>་བརྒྱུད་ནས་ཞིབ་ལྟ་བྱས་ཆོག ཚོད་ལྟའི་ཨང་རྟགས་ནི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་སྟབས་བདེའི་ཚོད་ལྟ་ཞེས་པའི་རེའུ་མིག་ནང་རྙེད་ཐུབ། ཡང་ན་མཇུག་འབྲས་དེ་ཐེངས་དང་པོར་ཞིབ་ལྟ་བྱེད་དུས་དེའི་ཨང་རྟགས་ཉར་ཆོག གཞན་ད་དུང་མ་དཔེ་འགའ་ཞིག་གིས་དེ་ལས་ཞིབ་ཚགས་ལྡན་པའི་དབྱེ་ཞིབ་དང་བྱེད་ནུས་འདོན་སྤྲོད་བྱེད་སྲིད་པས། སྐབས་དེར་སྒྲིག་འགོད་འདི་དག་ནུས་མེད་སྒྱུར་དགོས་སྲིད།

en: GSS negotiate
bo: GSS གྲོས་མོལ

en: Any safe
bo: བདེ་འཇགས་ཡིན་པ་གང་རུང

en: The Testing module provides a framework for running automated unit tests. It can be used to verify a working state of Drupal before and after any code changes, or as a means for developers to write and execute tests for their modules. For more information, see the online handbook entry for <a href="@simpletest">Testing module</a>.
bo: ཚོད་ལྟའི་མ་དཔེ་ཡིས་རང་འགུལ་གྱི་ཚན་ཁག་ཚོད་ལྟའི་སྒྲོམ་གཞི་འདོན་སྤྲོད་བྱེད། འདི་སྤྱད་ནས་Drupal ཡི་སྒྲིག་ཡིག་མ་བསྒྱུར་གོང་དང་ཡང་ན་བསྒྱུར་ཚར་རྗེས་ཀྱི་བྱ་སྟངས་ལ་དག་ཐེར་བྱེད་ཐུབ། ཡང་ན་གསར་སྤེལ་མཁན་གྱིས་མ་དཔེ་གསར་བ་བཟོ་དུས་སུ་ཚོད་ལྟ་གསར་བཟོ་དང་ལག་བསྟར་བྱེད་པའི་ཐབས་ལམ་ཡིན་ཆོག། ཆ་འཕྲིན་དེ་ལས་མང་བ་དྲ་ཐོག་གི་ལག་དེབ་<a href="@simpletest">ཚོད་ལྟའི་མ་དཔེ་</a>ལ་ཞིབ་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: Running tests
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Visit the <a href="@admin-simpletest">Testing page</a> to display a list of available tests. For comprehensive testing, select <em>all</em> tests, or individually select tests for more targeted testing. Note that it might take several minutes for all tests to complete. For more information on creating and modifying your own tests, see the <a href="@simpletest-api">Testing API Documentation</a> in the Drupal handbook.
bo: <a href="@admin-simpletest">ཚོད་ལྟའི་དྲ་ངོས་</a>ལ་ཞུགས་ནས་སྤྱོད་རུང་བའི་ཚོད་ལྟ་ལ་བལྟས་ཆོག ཆ་ཚང་བའི་ཚོད་ལྟ་བྱེད་དགོས་ན། <em>ཆ་ཚང</em>་གདམ་དགོས། ཡང་ན་དམིགས་བསལ་གྱི་ཚོད་ལྟ་བྱེད་དགོས་ན། ཚོད་ལྟ་རེ་རེ་བཞིན་གདམ་དགོས། ཚོད་ལྟ་ཡོངས་གྲུབ་བར་སྐར་མ་འགའ་ཞིག་དགོས་པ་ཤེས་དགོས། རང་ཉིད་ཀྱི་ཚོད་ལྟ་གསར་བཟོ་དང་བཟོ་བཅོས་སྐོར་ཀྱི་ཆ་འཕྲིན་མང་པོ་Drupal ལག་དེབ་ནང་གི་<a href="@simpletest-api">ཚོད་ལྟ་འཇུག་སྒོའི་ཡིག་ཆ་</a>ལ་ཞིབ་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: After the tests run, a message will be displayed next to each test group indicating whether tests within it passed, failed, or had exceptions. A pass means that the test returned the expected results, while fail means that it did not. An exception normally indicates an error outside of the test, such as a PHP warning or notice. If there were failures or exceptions, the results will be expanded to show details, and the tests that had failures or exceptions will be indicated in red or pink rows. You can then use these results to refine your code and tests, until all tests pass.
bo: ཚོད་ལྟ་བྱས་རྗེས། ཚོད་ལྟ་ཁག་རེ་རེའི་རྗེས་སུ་ཚོད་ལྟ་དེ་ལེགས་འགྲུབ་དང་མ་འགྲུབ་པ། ཡང་ན་དམིགས་བསལ་གྱི་གནས་ཚུལ་བཅས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་འཁོད་ཡོད། ལེགས་འགྲུབ་ནི་རེ་འདོད་བྱས་པའི་མཇུག་འབྲས་ཐོབ་པ་ཡིན། མ་འགྲུབ་པ་ནི་རེ་འདོད་བྱས་པའི་མཇུག་འབྲས་ཐོབ་མེད། དམིགས་བསལ་ཅན་ནི་ནམ་རྒྱུན་ཚོད་ལྟ་བྱེད་དགོས་པའི་ཁོངས་གཏོགས་མིན་པའི་ནོར་འཁྲུལ་ཡིན། དཔེར་ན་PHP ཡི་ཉེན་བརྡ་དང་ཡང་ན་བརྡ་སྦྱོར་ལྟ་བུ། དེར་གལ་སྲིད་མ་འགྲུབ་པ་དང་ཡང་ན་དམིགས་བསལ་ཅན་ཡོད་ན། མཇུག་འབྲས་དེ་རྒྱ་བསྐྱེད་ནས་ཞིབ་ཕྲའི་ཆ་འཕྲིན་འཆར་ངེས། མ་ཚད་ཚོད་ལྟ་ལ་མ་འགྲུབ་པ་དང་ཡང་ན་དམིགས་བསལ་ཅན་ལ་ཁ་དོག་དམར་པོ་ཡང་ན་དམར་སྐྱ་ཤར་ཡོད། དེ་ནས་ཚོད་ལྟ་ལེགས་འགྲུབ་མ་ཐུབ་བར་དུ། མཇུག་འབྲས་འདི་དག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་ཡིག་དང་ཚོད་ལྟ་ལེགས་བཅོས་བྱས་ཆོག

en: Administer tests
bo: ཚོད་ལྟ་ལ་དོ་དམ་བྱེད

en: The test run finished in @elapsed.
bo: ཚོད་ལྟ་དེ་@elapsed་ནང་མཇུག་བསྒྲིལ་སོང་།

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
bo: <em>ཁོར་ཡུག་གཙང་སེལ་</em>ཞེས་པའི་མཐེབ་སྤྱད་ནས་གནས་སྐབས་ཀྱི་ཡིག་ཆ་དང་རེའུ་མིག་གཙང་མ་བཟོ་བ།

en: The testing framework requires the PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restriction to be disabled. Check your webserver configuration or contact your web host.
bo: ཚོད་ལྟའི་སྒྲོམ་གཞི་ལ་PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> ཡི་ཚོད་འཛིན་ཡོད་དགོས། ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་བ་ཞབས་ཞུ་བའི་སྒྲིག་འགོད་ལ་ཞིབ་ལྟ་དང་ཡང་ན་དྲ་བ་རྩ་འཛུགས་གནས་དང་འབྲེལ་བ་བྱེད་དགོས།

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
bo: ཚོད་ལྟའི་སྒྲོམ་གཞི་དེ་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མ་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་PHP ཡི་<a href="@curl_url">cURL</a>་ཡིག་མཛོད་མེད་པས་སོ།

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@hash_url">hash</a> extension is disabled.
bo: ཚོད་ལྟའི་སྒྲོམ་གཞི་དེ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་PHP་ཡི་<a href="@hash_url">hash</a> ཡི་རྒྱ་སྐྱེད་བྱེད་ནུས་ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: PHP open_basedir restriction
bo: PHP open_basedir ཡི་ཚོད་འཛིན

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ

en: The testing framework requires the DOMDocument class to be available. Check the configure command at the <a href="@link-phpinfo">PHP info page</a>.
bo: ཚོད་ལྟའི་སྒྲོམ་གཞི་ལ་DOMDocument སྒྲིག་རིམ་ཡོད་དགོས། <a href="@link-phpinfo">PHP ཆ་འཕྲིན་དྲ་ངོས</a>་སུ། སྒྲིག་འགོད་༼configure༽ཀྱི་བཀའ་བརྡ་ཡིག་ཕྲེང་ལ་ཞིབ་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: The HTML ID %id is unique.
bo: HTML ཨང་རྟགས་%id ནི་མཚུངས་མེད་ཡིན།

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
bo: གློག་ཡིག་གི་གནས་ཁོངས་@field་ནང་དུ་རེ་འདོད་བྱས་པའི་ནང་དོན། @expected

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
bo[0]: ཚོད་ལྟ་འདིའི་རིང་གློག་ཡིག་@count་བསྐུར་ཡོད།

en: Current URL is @url.
bo: མིག་སྔར་གྱི་དྲ་གནས་ནི་@url་ཡིན།

en: Page title @actual is equal to @expected.
bo: དྲ་ངོས་ཀྱི་ཁ་བྱང་@actual་དང་@expected་གཉིས་འདྲ་མཉམ་ཡིན།

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
bo: དྲ་ངོས་ཀྱི་ཁ་བྱང་@actual་དང་@expected་གཉིས་འདྲ་མཉམ་མིན།

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
bo: རེ་འདོད་བྱས་མེད་པའི་HTTP ལན་ནི་!code་ཡིན་པ་དང་དངོས་སུ་འབྱོར་བ་ནི་!curl_code་རེད།

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
bo: %type། %function་ནང་གི་!message༼ཡིག་ཆ་%file་ནང་གི་ཕྲེང་%line།༽

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
bo: ཚོད་ལྟའི་སྒྲོམ་གཞི་ལ་PHP ནང་གསོག་གི་ཚོད་འཛིན་མ་མཐར་ན་ཡང་%memory_minimum_limit་ཡིན་དགོས། མིག་སྔར་གྱི་ཐོབ་གྲངས་ནི་%memory_limit་ཡིན་པས་<a href="@url">གཤམ་གྱི་གོ་རིམ་བརྒྱུད་ནས་མུ་མཐུད་བྱེད་དགོས།</a>
