SimpleTest (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (146 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Group
cs: Skupina

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Filename
cs: Název souboru

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Line
cs: Řádek

en: General
cs: Obecné

en: Method
cs: Metoda

en: Basic
cs: Základní

en: User login
cs: Přihlášení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Function
cs: Funkce

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Results
cs: Výsledky

en: Testing
cs: Testování

en: Debug
cs: Ladění

en: Exception
cs: Výjimka

en: Expand
cs: Rozbalit

en: HTTP authentication
cs: HTTP ověření

en: -n/a-
cs: -není dostupné-

en: Found the @submit button
cs: Nalezeno tlačítko @submit

en: Failed to set field @name to @value
cs: Nastavení pole @name na hodnotu @value se nezdařilo.

en: No temporary directories to remove.
cs: Neexistují žádně dočasné složky k odstranění.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
cs: Spustit testy jádra Drupalu a aktivních modulů. Testy  pomohou zjistit, zda web pracuje správně.

en: Any
cs: Libovolný

en: About
cs: Popis

en: Remote
cs: Vzdálená

en: Pass
cs: Úspěšně dokončeno

en: Fail
cs: Neúspěšné

en: No test results to display.
cs: Žádné výsledky testů nejsou k dispozici.

en: Uses
cs: Použití

en: Digest
cs: Výtah

en: Email:
cs: E-mail_

en: Created content type %type.
cs: Byl vytvořen typ obsahu %type.

en: User created with name %name and pass %pass
cs: Uživatel byl vytvořen se jménem %name a heslem %pass

en: Created permissions: @perms
cs: Byla vytvořena oprávnění: @perms

en: Invalid permission %permission.
cs: Neplatné oprávnění %permission.

en: Username field found.
cs: Pole "Uživatelské jméno" bylo nalezeno.

en: Password field found.
cs: Pole "Heslo" bylo nalezeno.

en: !method @url returned @status (!length).
cs: !method @url vrací @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
cs: Validní HTML nalezeno na adrese "@path"

en: Parsed page successfully.
cs: Parsování stránky problěhlo úspěšně.

en: Found the requested form fields at @path
cs: Nalezena požadovaná pole formuláře na adrese @path

en: Found field by name @name
cs: Nalezeno pole se jménem @name

en: Did not find field by name @name
cs: Nebylo nalezeno pole se jménem @name

en: Found field by id @id
cs: Nalezeno pole pomocí ID @id

en: Did not find field by id @id
cs: Nenalezeno pole pomocí ID @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
cs: Byla očekávána HTTP odpověd !code, nyní je !curl_code

en: Tests
cs: Testy

en: Run tests
cs: Spustit testy

en: Clean test environment
cs: Vyčistit testovací prostředí

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
cs: Odstraní tabulky s prefixem "simpletest" a dočasné adresáře, které zůstaly po nedokončených testech. Určeno zejména pro vývojáře, když vytvářejí testy.

en: Clean environment
cs: Vyčistit prostředí

en: No tests to display.
cs: Nejsou dostupné žádné testy.

en: @pass, @fail, and @exception
cs: @pass, @fail, a @exception

en: No test(s) selected.
cs: Nebyly vybrány žádné testy.

en: Processing test @num of @max - %test.
cs: Zpracovává se test číslo @num z @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
cs: Zpracovaný test @num z @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
cs[0]: 1 úspěšně dokončen
cs[1]: @count úspěšně dokončeny
cs[2]: @count úspěšně dokončeno

en: 1 fail | @count fails
cs[0]: 1 neúspěšně dokončen
cs[1]: @count neúspěšně dokončeny
cs[2]: @count neúspěšně dokončeno

en: 1 exception | @count exceptions
cs[0]: 1 výjimka
cs[1]: @count výjimky
cs[2]: @count výjimek

en: PHP DOMDocument class
cs: PHP třída DOMDocument

en: Provides a framework for unit and functional testing.
cs: Poskytuje rozhraní pro jednotkové a funkční testování.

en: Created role of name: @name, id: @rid
cs: Byla vytvořena role se jménem: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
cs: Uživatel %name se úspěšně přihlásil.

en: Raw "@raw" found
cs: Nezpracovaná data "@raw" nalezena

en: Raw "@raw" not found
cs: Nezpracovaná data "@raw" nebyla nalezena

en: "@text" found
cs: "@text" nalezen

en: "@text" not found
cs: "@text" nebyl nalezen

en: Pattern "@pattern" found
cs: Vzor "@pattern" nalezen

en: Pattern "@pattern" not found
cs: Vzor "@pattern" nenalezen

en: Checkbox field @id is checked.
cs: Zaškrtávací pole @id je zaškrtnuto.

en: Checkbox field @id is not checked.
cs: Zaškrtávací pole @id není zaškrtnuto.

en: Verbose message
cs: Podrobná zpráva

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
cs: Vyberte test, testy nebo testovací skupinu(y), které chcete spustit, a klikněte na <em>Spustit testy</em>.

en: All (@count)
cs: Vše (@count)

en: Pass (@count)
cs: Prošlo (@count)

en: Fail (@count)
cs: Neprošlo (@count)

en: Return to list
cs: Návrat do seznamu

en: Clear results after each complete test suite run
cs: Vymazat výsledky po každém dokončení kompletní sady testů.

en: Provide verbose information when running tests
cs: Uvádět podrobné informace při běhu testů

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
cs: Podrobná data použitelná zejména pro ladění budou vytisknuta vedle standardních hlášení. Podrobná data  budou odstraněna mezi každým spuštěním sady testů. Výstup podrobných dat je velmi detailní a měl by být použit pouze pro ladění.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
cs: Nastavení HTTP autorizace používané SimpleTest prohlížečem během testů. Užitečné, když web požaduje základní HTTP ověření.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
cs: @pass, @fail, @exception a @debug

en: The test run did not successfully finish.
cs: Běh testu nebyl úspěšně dokončen.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
cs: Mazání výsledků je zakázáno, tabulka s výsledky testů nebude vymazána.

en: No leftover tables to remove.
cs: Nezbyly žádné tabulky k odstranění.

en: 1 debug message | @count debug messages
cs[0]: 1 zpráva ladění
cs[1]: @count zprávy ladění
cs[2]: @count zpráv ladění

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
cs[0]: Smazán 1 výsledek testu.
cs[1]: Smazány @count výsledky testů.
cs[2]: Smazáno @count výsledků testů.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
cs[0]: Smazána 1 zbylá tabulka.
cs[1]: Smazány @count zbylé tabulky.
cs[2]: Smazáno @count zbylých tabulek.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
cs[0]: Smazán 1 dočasný adresář.
cs[1]: Smazány @count dočasné adresáře.
cs[2]: Smazáno @count dočasných adresářů.

en: Test result
cs: Výsledek testu

en: View result of tests.
cs: Zobrazit výsledek testů.

en: hash
cs: hodnota hash

en: Value @value is TRUE.
cs: Hodnota @value je TRUE.

en: Value @value is FALSE.
cs: Hodnota @value je FALSE.

en: Value @value is NULL.
cs: Hodnota @value je NULL.

en: Value @value is not NULL.
cs: Hodnota @value není NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
cs: Hodnota @first je rovna hodnotě @second.

en: Value @first is not equal to value @second.
cs: Hodnota @first není rovna hodnotě @second.

en: Value @first is identical to value @second.
cs: Hodnota @firstje shodná s hodnotou @second.

en: Value @first is not identical to value @second.
cs: Hodnota @first není shodná s hodnotou @second.

en: The test did not complete due to a fatal error.
cs: Test nebyl dokončen kvůli závažné chybě.

en: Link with label %label found.
cs: Nalezen odkaz s popiskem %label.

en: Link with label %label not found.
cs: Odkaz s popiskem @label nebyl nalezen.

en: Link containing href %href found.
cs: Nalezen odkaz obsahující href atribut: %href.

en: No link containing href %href found.
cs: Nebyl nalezen odkaz obsahující href atribut: %href.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
cs: Byl navštíven odkaz %label (@url_target) na adrese @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
cs: Možnost @option pro pole @id je vybrána.

en: Option @option for field @id is not selected.
cs: Možnost @option pro pole @id není vybrána.

en: By default SimpleTest will clear the results after they have been viewed on the results page, but in some cases it may be useful to leave the results in the database. The results can then be viewed at <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. The test ID can be found in the database, simpletest table, or kept track of when viewing the results the first time. Additionally, some modules may provide more analysis or features that require this setting to be disabled.
cs: Ve výchozím nastavení SimpleTest vymaže výsledky testů ihned poté, co byly zobrazeny na stránce s výsledky. V některých případech ale může být užitečné výsledky ponechat v databázi. Výsledky testů pak mohou být zobrazeny na stránce <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. ID testu můžete nalézt v databázi, v tabulce simpletest, nebo si ho můžete uchovat, když zobrazujete výsledky testu poprvé. Je třeba také upozornit, že některé moduly mohou poskytovat pokročilejší analýzy nebo funkce, které budou vyžadovat, aby toto nastavení bylo zakázáno.

en: GSS negotiate
cs: Dohoda GSS

en: Any safe
cs: Jakákoliv bezpečná

en: The Testing module provides a framework for running automated unit tests. It can be used to verify a working state of Drupal before and after any code changes, or as a means for developers to write and execute tests for their modules. For more information, see the online handbook entry for <a href="@simpletest">Testing module</a>.
cs: Testovací modul poskytuje framework pro spouštění automatizovaných testů. Může být použit pro ověření stavu Drupalu před a po změnách v kódu, vývojáři ho mohou použít k psaní a spouštění testů pro jejich vlastní moduly. Pro více informací se podívejte do online příručky <a href="@simpletest">Testovací modul</a>.

en: Running tests
cs: Běžící testy

en: Visit the <a href="@admin-simpletest">Testing page</a> to display a list of available tests. For comprehensive testing, select <em>all</em> tests, or individually select tests for more targeted testing. Note that it might take several minutes for all tests to complete. For more information on creating and modifying your own tests, see the <a href="@simpletest-api">Testing API Documentation</a> in the Drupal handbook.
cs: K zobrazení seznamu všech dostupných testů navštivte <a href="@admin-simpletest">Stránku testů</a>. Pro komplexní testování vyberte možnost <em>vše</em>. Pro cílenější testování můžete vybrat pouze některé testy. Vezměte v úvahu, že kompletní proces testování může trvat několik minut. Více informací o tvorbě a úpravě testů naleznete v <a href="@simpletest-api">příručce</a> na drupal.org.

en: After the tests run, a message will be displayed next to each test group indicating whether tests within it passed, failed, or had exceptions. A pass means that the test returned the expected results, while fail means that it did not. An exception normally indicates an error outside of the test, such as a PHP warning or notice. If there were failures or exceptions, the results will be expanded to show details, and the tests that had failures or exceptions will be indicated in red or pink rows. You can then use these results to refine your code and tests, until all tests pass.
cs: Po skončení testů bude vedle každé testovací skupiny zobrazena zpráva o výsledku. Možné stavy jsou "prošel", "neprošel" a "s výskytem výjimek". Stav "prošel" znamená, že test vrátil očekávané výsledky, narozdíl od stavu "neprošel". Stav "s výskytem výjimek" zpravidla indikuje chyby mimo rámec testu, jako například varování a poznámky z PHP. V případě stavů "neprošel" a "s výskytem výjimek" budou výsledky rozbalené pro zobrazení podrobností a zvýrazněny červeně/růžově. Výsledky můžete využít při opravě kódu a testů, dokud všechny testy neprojdou.

en: Administer tests
cs: Spravovat testy

en: The test run finished in @elapsed.
cs: Test dokončen za @elapsed.

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
cs: Použijte tlačítko <em>Vyčistit prostředí</em>, které vymaže dočasné soubory a tabulky.

en: The testing framework requires the PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restriction to be disabled. Check your webserver configuration or contact your web host.
cs: Testovací framework vyžaduje vypnuté omezení PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a>. Zkontrolujte nastavení vašeho webového serveru nebo kontaktujete správce webhostingu.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
cs: Testovací framework nelze nainstalovat, jelikož PHP knihovna <a href="@curl_url">cURL</a> není dostupná.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@hash_url">hash</a> extension is disabled.
cs: Testovací framework nelze nainstalovat, protože PHP rozšíření <a href="@hash_url">hash</a> je vypnuté.

en: PHP open_basedir restriction
cs: PHP omezení open_basedir

en: Collapse
cs: Sbalit

en: The testing framework requires the DOMDocument class to be available. Check the configure command at the <a href="@link-phpinfo">PHP info page</a>.
cs: Testovací framework vyžaduje třídu DOMDocument. Zkontrolujte konfiguraci na stránce <a href="@link-phpinfo">PHP info</a>.

en: The HTML ID %id is unique.
cs: HTML identifikátor %id je jedinečný.

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
cs: Očekávaný text nalezen v poli @field emailové zprávy: "@expected".

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
cs[0]: Během tohoto testu byl poslán 1 email.
cs[1]: Během tohoto testu byly poslány @count emaily.
cs[2]: Během tohoto testu bylo posláno @count emailů.

en: Current URL is @url.
cs: Aktuální URL adresa je @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
cs: Název stránky @actual je shodný s @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
cs: Název stránky @actual není shodný s @unexpected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
cs: Neočekávaná HTTP odpověď - očekáván !code, ale skutečně vrácen !curl_code

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
cs: %type: !message ve funkci %function (řádek: %line v souboru %file).

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
cs: Testovací rozhraní vyžaduje nastavení paměťového limitu PHP (memory limit) alespoň na %memory_minimum_limit. Současná hodnota je %memory_limit. <a href="@url">Změňte ho tímto postupem</a>.
