SimpleTest (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (134 entries)

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Group
et: Grupp

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Filename
et: Failinimi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Not found
et: Ei leitud

en: Line
et: Rida

en: General
et: Üldine

en: Method
et: Meetod

en: Basic
et: Lihtne

en: Role
et: Roll

en: User login
et: Sisenemine

en: Log in
et: Sisene

en: Function
et: Funktsioon

en: Logout
et: Logi välja

en: Browser
et: Brauser

en: Log out
et: Logi välja

en: Results
et: Tulemused

en: Testing
et: Testimine

en: Debug
et: Siluma

en: Exception
et: Veaolukord

en: Expand
et: Ava

en: HTTP authentication
et: HTTP-autoriseerimine

en: -n/a-
et: -puudub-

en: Found the @submit button
et: Leitud on @submit nupp

en: Failed to set field @name to @value
et: Väljale @name  väärtuse @value andmine ebaõnnestus

en: No temporary directories to remove.
et: Puuduvad ajutised kataloogid, mida eemaldada.

en: Any
et: Ükskõik milline

en: About
et: Programmist

en: Pass
et: Sooritatud

en: Fail
et: Ebaõnnestunud

en: No test results to display.
et: Kuvamiseks pole ühtegi testitulemust.

en: Uses
et: Kasutab

en: Digest
et: Kokkuvõte

en: Email:
et: E-post:

en: Created content type %type.
et: Sisutüüp %type on lisatud.

en: User created with name %name and pass %pass
et: Kasutajakonto on loodud nimega %name ning parooliga %pass

en: Created permissions: @perms
et: Ligipääsuõigused on loodud: @perms

en: Invalid permission %permission.
et: Ebakorrektne ligipääsuõigus %permission.

en: Username field found.
et: Kasutajanime väli on leitud.

en: Password field found.
et: Parooliväli on leitud.

en: !method @url returned @status (!length).
et: !method @url tagastas @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
et: Asukohas "@path" tuvastati korrektne HTML

en: Parsed page successfully.
et: Leht on edukalt parsitud.

en: Found the requested form fields at @path
et: Päritud vormiväljad on leitud teekonnalt @path

en: Found field by name @name
et: Leiti väli nimega @name

en: Did not find field by name @name
et: Välja nimega @name ei leitud

en: Found field by id @id
et: Leiti väli id @id järgi

en: Did not find field by id @id
et: Välja id @id järgi ei leitud

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
et: Oodati HTTP vastust !code, saadi !curl_code

en: Tests
et: Testid

en: Run tests
et: Käivita testid

en: Clean test environment
et: Puhas testkeskkond

en: Clean environment
et: Puhas keskkond

en: No tests to display.
et: Pole ühtegi testi kuvada.

en: @pass, @fail, and @exception
et: @pass, @fail ja @exception

en: No test(s) selected.
et: Ühtegi testi ei ole valitud.

en: Processing test @num of @max - %test.
et: Töötlen testi @num / @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
et: Läbitud test @num testidest @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
et[0]: 1 sooritus
et[1]: @count sooritust

en: 1 fail | @count fails
et[0]: 1 läbikukkumine
et[1]: @count läbikukkumist

en: 1 exception | @count exceptions
et[0]: 1 veaolukord
et[1]: @count veaolukorda

en: PHP DOMDocument class
et: PHP DOMDocument klass

en: Provides a framework for unit and functional testing.
et: Võimaldab kasutada raamistikku funktsionaalseks ning üksustestimiseks.

en: Created role of name: @name, id: @rid
et: Lisatud on roll nimega: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
et: Kasutaja %name on edukalt sisse logitud.

en: Raw "@raw" found
et: Toores "@raw" on leitud

en: Raw "@raw" not found
et: Toorest "@raw" ei leitud

en: "@text" found
et: "@text" on leitud

en: "@text" not found
et: "@text" ei leitud

en: Pattern "@pattern" found
et: Muster "@pattern" on leitud

en: Pattern "@pattern" not found
et: Mustrit "@pattern" ei leitud

en: Checkbox field @id is checked.
et: Valikkast @id on märgistatud.

en: Checkbox field @id is not checked.
et: Valikkasti @id ei ole märgistatud.

en: Verbose message
et: Detailne teade

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
et: Vali testid või testigrupid, mida soovid käivitada ning vajuta <em>Käivita testid</em>.

en: All (@count)
et: Kõik (@count)

en: Pass (@count)
et: Sooritatud (@count)

en: Fail (@count)
et: Ebaõnnestunnud (@count)

en: Return to list
et: Tagasi nimekirja

en: Clear results after each complete test suite run
et: Tühjenda tulemused pärast iga testikogumi jooksutamist

en: Provide verbose information when running tests
et: Testide jooksutamisel kuva põhjalikku logi

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
et: @pass, @fail, @exception ja @debug

en: The test run did not successfully finish.
et: Testitsükkel ei lõppenud edukalt.

en: No leftover tables to remove.
et: Puuduvad üleliigsed tabelid, mida eemaldada.

en: 1 debug message | @count debug messages
et[0]: 1 silumisteade
et[1]: @count silumisteadet

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
et[0]: Eemaldati 1 testitulemus.
et[1]: Eemaldati @count testitulemust.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
et[0]: Eemaldati 1 üleliigne tabel.
et[1]: Eemaldati @count üleliigset tabelit.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
et[0]: Eemaldati 1 ajutine kataloog.
et[1]: Eemaldati @count ajutist kataloogi.

en: Test result
et: Testi tulemused

en: View result of tests.
et: Vaata testi tulemusi.

en: hash
et: räsi

en: Value @value is TRUE.
et: @value väärtus on TRUE.

en: Value @value is FALSE.
et: @value väärtus on FALSE.

en: Value @value is NULL.
et: @value väärtus on NULL.

en: Value @value is not NULL.
et: @value väärtus ei ole NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
et: @first väärtus on võrdne @second väärtusega.

en: Value @first is not equal to value @second.
et: @first väärtus ei ole võrdne @second väärtusega.

en: Value @first is identical to value @second.
et: Väärtus @first on identne väärtusega @second.

en: Value @first is not identical to value @second.
et: Väärtus @first ei ole identne väärtusega @second.

en: The test did not complete due to a fatal error.
et: Testi ei suudetud lõpetada fataalse vea tõttu.

en: Link with label %label found.
et: Link sildiga %label on leitud.

en: Link with label %label not found.
et: Linki sildiga %label ei leitud.

en: Link containing href %href found.
et: Link href väärtusega %href on leitud.

en: No link containing href %href found.
et: Linki href väärtusega %href ei leitud.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
et: Klõpsati lingil %label (@url_target) aadressilt @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
et: Valik @option väljal @id on valitud.

en: Option @option for field @id is not selected.
et: Valik @option väljal @id ei ole valitud.

en: Any safe
et: Ükskõik milline turvaline

en: Running tests
et: Testide jooksutamine

en: Administer tests
et: Testide administreerimine

en: The test run finished in @elapsed.
et: Testitsükkel lõppes ajaga @elapsed.

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
et: Ajutiste failide ja tabelite eemaldamiseks kasuta nuppu <em>Puhasta keskkond</em>.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
et: Testimisraamistikku ei õnnestunud paigaldada, kuna <a href="@curl_url">cURL</a> teeki ei leitud.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@hash_url">hash</a> extension is disabled.
et: Testimisraamistikku ei õnnestunud paigaldada, kuna PHP <a href="@hash_url">hash</a> laiendus ei ole aktiivne.

en: PHP open_basedir restriction
et: PHP open_basedir piirang

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: The HTML ID %id is unique.
et: HTML ID %id on unikaalne.

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
et: Oodatav tekst leiti e-posti väljalt @field: "@expected".

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
et[0]: Selle testi jooksul saadeti 1 e-kiri.
et[1]: Selle testi jooksul saadeti @count e-kirja.

en: Current URL is @url.
et: Praegune URL on @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
et: Lehe tiitel @actual on võrdne tiitliga @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
et: Lehe tiitel @actual ei ole võrdne tiitliga @unexpected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
et: HTTP vastus oli ootamatu !code, tegelik !curl_code

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
et: %type: !message funktsioonis %function (rida %line / %file).
